2737
2739
عنوان

نحوه از شیر گرفتن کودک دوساله

96456 بازدید | 49 پست

سلام مامانای گل و با تجربه، شدیدا به راهنماییاتون احتیاج دارم لطفا تجربه ها و راهکاراتون رو بگید ممنون.

دختر من ۲۳ ماهشه و شدیدااااااااااا به سینه وابسته است وسط روز که میخوابه و شبا حتما باید با سینه بخوابه و بین خواب هم که بیدار میشه حتما باید ممه بخوره تا بخوابه وگرنه گریه شدید میکنه چطوری از شیر بگیرمش و چیکار کنم؟؟؟؟؟؟ دیگه وقتشه. خودمم از لحاظ روحی جسمی خسته شدم و بهم فشار میاد لطفا تجربه ها و راهکاراتون رو بگید خیلی ممنونم.

خدایا شکرت بخاطر هدیه باشکوهت

پسر من هم ب شدن وابسته بود اصلا بلد نبود بدون شیر بخابه 

من تدریجی نتونستم بگیرم یعنی اصلا جواب نداد چون وقتی میخاست گریه میکرد و نمیشد از مشاور کمک خواستم وقتی تدریجی نشد یهو گرفتم یعنی ی روز صبح چسب برق زدم و وقتی خواست گفتم اوف شده یکم گریه کرد و رفت بازی ولی شبش خیلی گریه کرد از دو تا پنج صبح یعنی دیدیم ساکت نمیشه بردیمش حمام نشست وان اب بازی تا ساکت شد و خسته شد خوابید سخت هست ولی میگذره من تا یک هفته درگیر شدم ولی وقتی از شیر میگیری هم خودش راحت میشه هم مادر

پسر من هم ب شدن وابسته بود اصلا بلد نبود بدون شیر بخابه  من تدریجی نتونستم بگیرم یعنی اصلا جوا ...

ای جونم..... چند وقتش بود که گرفتیش؟؟ دقیقا هردو راحت میشن. از شیر و پوشک گرفتن سخت ترین مراحل بچه بزرگ کردنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جونم..... چند وقتش بود که گرفتیش؟؟ دقیقا هردو راحت میشن. از شیر و پوشک گرفتن سخت ترین مراحل بچه ب ...

من ۱۸ماهگی 

دکترش گفت دیگه نده چون مارش شب تا صبح مکیدن شده بود و واقعا عذاب اور بود برام

2731

سلام منم مشکل شمارو داشتم 

البته بچهای مم دوقلو بودن مشکلم دوبرابر بود هعی فک میکردم تک تک از شیر بگیرم باز گفتم نمیشه همزمان هم اذیت میکنن عطاری رفتم براشون توضیح دادم بهم سنگ صبر زرد دادن گفتن بزن ب نوک شیشه شیر ‌ .و سین...تون 

تلخه خیلی میگفت مزش عمری براش میمونه نردیک نمیشه هم صبرش زیاد میکنه 

من فقط ۱ بار زدم دیگه سمت خودم و شبشه شیرشون نرفتن جاش ابمیوه میدادم یا میوه خورد میگردم رو میز میراشنم هروفت هوس شیر میکردن خودشون میرفتن سمت میوه

به گفته عطاری سعی کن شکمش همیشه سیر کنی تا از گشنگی فکر شیر نکنه 

من ۱۸ماهگی  دکترش گفت دیگه نده چون مارش شب تا صبح مکیدن شده بود و واقعا عذاب اور بود برام

وای درسته خیلیییییی سخته. زمان خوبی گرفتیش، دختر من ۲۳ ماهه است😣 از شیر بگیرمش یعنی شق القمر کردم خیلی اذیت میشم

وای درسته خیلیییییی سخته. زمان خوبی گرفتیش، دختر من ۲۳ ماهه است😣 از شیر بگیرمش یعنی شق القمر کردم خ ...

پسرمن الان ۲۳هست

یکم سخت هست چون بچه عصبی میشه و بداخلاق ولی بعدش وای راحت میشی راحتتتتتتت

از همین امروز نده دیگه من یاسین میخوندم توی اب میدادم بخوره که کمتر بیتابی کنه تاثیر مثبت داشت

سلام منم مشکل شمارو داشتم  البته بچهای مم دوقلو بودن مشکلم دوبرابر بود هعی فک میکردم تک تک از ...

یبار قبلا چسب زدم انقدرررررررر گریه کرد دیگه دوباره دادم. غذا که کم میخوره ولی موقع خوابش مشکل دارم فقط باید با ممه بخوابه و بینش هم‌دو سه بار بیدار میشه و گریه میکنه و ممه میخواد. شیشه شیر خیلی وقته بهش نمیدم

2738
پسرمن الان ۲۳هست یکم سخت هست چون بچه عصبی میشه و بداخلاق ولی بعدش وای راحت میشی راحتتتتتتت از همین ...

یعنی میبینم از شیر گرفتمش!!!!!!!!؟؟😣😥😓 دیگه منم دست به دامان‌دعا شدم😂

یبار قبلا چسب زدم انقدرررررررر گریه کرد دیگه دوباره دادم. غذا که کم میخوره ولی موقع خوابش مشکل دارم ...

من مشکلم‌دوتا بود چون دوقلو بودن شبر کم میاوردم هم شیر خودم هم شیدخشک میدادم گرفتن فراموش کردن هردو این دو سخت بود . بالخصوص دوتا بچه همزمان .

میگم من با سنگ صبر زرد اصلا اذیت نشدم ۱بار زدم میخوای امتحان کن مزش یادش میمونه...دیگه سمتش نمیره حتی خواست شب هم بازم بزن ب سی..نت میوه یا چیزای که دوست داره مدام درست کن براش 

من مشکلم‌دوتا بود چون دوقلو بودن شبر کم میاوردم هم شیر خودم هم شیدخشک میدادم گرفتن فراموش کردن هردو ...

عزیزم دوقلوهاتو چ موقع از شیر گرفتی منم بچه هام دوقلوون ۱۸ ماهشونه بهشدت لاغرن میترسم از شیر بگیرمشون 

من مشکلم‌دوتا بود چون دوقلو بودن شبر کم میاوردم هم شیر خودم هم شیدخشک میدادم گرفتن فراموش کردن هردو ...

دوقولو خیلی سختههههههه. چی کشیدین!!!!!😯😯

باشه مرسی چسب و صبر زردو امتحان میکنم.🌹🌹

عزیزم دوقلوهاتو چ موقع از شیر گرفتی منم بچه هام دوقلوون ۱۸ ماهشونه بهشدت لاغرن میترسم از شیر بگیرمشو ...

سلام عزیزم ۲سالشون کامل شد ... شربت مولتی سانستول بده هم اشتها اور ویتامینست چاق گنندست ... سویق گندم هم عالیه برای تپل شدن

2706