2733
2739
عنوان

چرا انقدر تو دید ما زن ها شوهر ها مون بد هستن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 41 پست
چون فک میکنن باازدواج کردن حیف شدن و قرار بوده تام کروز و جانی دپ جز خاستگاراشون باشن😂 (البته که ب ...

حالا تام کروز و جانی دپ هم همچین آشتی دهن سوزی نیستن. چون تو زندگی مشترکشون شکست خوردن 

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 
عین حقیقته

خب زن بیچاره حق داره حرص بخوره دیگه😢

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا تام کروز و جانی دپ هم همچین آشتی دهن سوزی نیستن. چون تو زندگی مشترکشون شکست خوردن 

ولی فک نمیکنم به چشم شکست بهش نگاه کنن😁

دل اگر تیره نباشد،همه دنیاااست بهشت...❤🍃

چون داری از خانمه میپرسی

از اقاهه هم بپرسی همرو میریزه رو خانم🙂

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731

منو شوهرم فقط وقتی تو دوران عقد بودیم باهم تفاهم نداشتیم ن همه ی موارد بعضی موارد اونم پای خانوادش در میون بود ک اونجوری میکرد 

سر خونه زندگیمون اومدیم درست شد همه چی الان خداروشکر باهم خوبیم 7ساله داریم زندگی میکنیم واقعا عاشق همیم 

صَبرم کَمه، حوصلَم دَر حَد حداقلِ.                                        شایع❤️

به نظرم جواب این سوال شدیدا بستگی داره به حال خانم و حتی آقا...هر آدمی تو جهنمی ترین زندگی یه لحظاتی داشته که احساس خوشبختی کنه و ...

اما خب باید دید چقدر آدمی قبل ازدواج به اهدافی که تو ذهنش بوده رسیده من خودم میگم زود ازدواج کردم باید صبر میکردم.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
چرا من که راضی ام دوستش دارم ولی بعضی اوقات دلخور میشم ازش ولی کنار میایم .خوب دونفر با دو عقیده و ن ...

خب عزیزم اون گاهی اوقات برا همه پیش میاد یه وقتایی ادم اعصاب نداره حوصله نداره چمدونم از دنده چپ بلند شده

صَبرم کَمه، حوصلَم دَر حَد حداقلِ.                                        شایع❤️
2738

یلحظه اگه جاهاتونو عوض کنید با شوهراتون متوجه میشید شما مقصرید یا اونا اکثر مواقع قضاوت ی طرفه باعث این میشه ک اونا رو مقصر میدونید 

انسان خوبی باش ولی وقتتو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂ الهی یهویی همونی ک دلتون❤میخواد بشه                                اگه ی وقت حرفی چیزی گفتم ک ناراحتتون کردم بدونید بی منظور بوده و بادلای مهربونتون ببخشیدم🤦‍♂️🌹🙏