2733
2739
عنوان

شیرم داره خشک میشه

105 بازدید | 11 پست

بچم۲ ماهشه اوایل پرشیر بودم وای الان بچم سینه نمیگیره  تا هفته پیش هر بار میتونستم ۱۵میل بدوشم ولی الان به ۷میلی هم نمیرسه شیره هردوسینه. 

هنوز سینه هام کامل خشک نشدن اگه شیردوش برقی بخرم خوبه؟ میترسم هزینه کنم ولی بازم شیرم زیاد نشه. با شیردوش دستی نمیتونم زیاد بدوشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوراکیایی بخور ک شیرت رو زیاد کنه... 

منم تا حالا دو بار شیرم اینقد کم شده بود فقط دو قطره از هر کدوم میومد و بچم حسابی اذیت میشد سریع خوراکیایی ک شیرمو زیاد میکرد میخوردم ک باز اینقد زیاد میشد همیشه لباسام خیس بود

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2728

وای چه حیف ورزش کن ماساژ بده 

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2738

چرا لچت سینه نمیگیره ؟ این دلیلشو پیدا کن

پسر من رفلاکس داشت و چون مریش زخم شده بود با اسید معده اش نمیتونست شیر بخوره 

بردیم دکتر عکس گرفتیم دارو داد ولی دیگه دیر شد و از سینم‌برید 

حالا شما زودتر اقدام کن

قرص متوکلوپرامید 10 هم عالیه روزی یه دونه

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

اگه رفلاکس داره شرایط آتنی رفلاکسو رعایت کن

۱ لبنیات و گدشت گاو لب نزن . غذاهای سرد و اسیدی و نفاخ نخور اصلا

۲ دمای اتاقشو بین ۱۹ تا ۲۳ درجه تنظیم کن

۳ بعد از شیر تا ۲۰ دقیقه نباید گمتر باشه ها 

تا ۲۰ دقیقه عمودی بگیرش چه آروغ بزنه چه نزنه