2737
2734

روزچهارشنبه بعدازخواندن نمازظهرونمازعصربدون وقفه وصحبت کردن وقتی نمازعصرروخوندی درجاپامیشی دورکعت نمازمیخونی میگی دورکعت نمازمیخوانم هدیه به روح پاک امام جواد(ع)دورکعت نمازک خوندی (ساده مث نمازصبح)سلام ک دادی میری سجده۱۴۶مرتبه میگی ماشاالله لاحول ولاقوه الله بالله توجه کنیدحتمااا۱۴۶مرتبه بشه نه بیشتررنه کمتردراخرهمه صلوات میفرسین وحاجتتونوازامام جوادمیخایین حتماااامام جوادحاجتتونومیده انجام بدین دوستان منم دعاکنید

1399

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روزچهارشنبه بعدازخواندن نمازظهرونمازعصربدون وقفه وصحبت کردن وقتی نمازعصرروخوندی درجاپامیشی دورکعت نم ...

جدی خودت جواب گرفتی؟

منبعش کجاست عزیزم؟ 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍 به عشقم رسیدم خدایا شکرت😍😍
2731
روزچهارشنبه بعدازخواندن نمازظهرونمازعصربدون وقفه وصحبت کردن وقتی نمازعصرروخوندی درجاپامیشی دورکعت نم ...

یه جوری برام انگارناقصه متنش براصفحه گوشیم

تا تاریخ 99/9/9بهترین اتفاق زندگی من میوفته وبه آرزوم میرسم
2738

کی چهارشنبه میشه دعا کنم انشاالله یه خواستگار خوب واسم پیدا شه و یه دختر خوب واسه داداشم ازدواج کنیم 

و اينكه از اون جايي كه نميتونيم بشماريم صلوات شمار دستمونه. يكم سرمون از رو مهر برداريم ببينيم چقدر مونده باطل ميشه؟؟؟

صلوات چند تا ميخواد

كي بخونم

مارا بجز خیالت فکری دگر نباشد..
جدی خودت جواب گرفتی؟ منبعش کجاست عزیزم؟ 

باورکن چندماه دنبال کاربودم بعدبیخیال شدم چارشنبه نمازوخوندم خابیدم بازنگ بیدارشدم چن ماه قبل ک رفته بودم ی جافرم پرکرده بودم یاروزنگ زدگف همین امروزبیااافک کن بعدچندماه

و اينكه از اون جايي كه نميتونيم بشماريم صلوات شمار دستمونه. يكم سرمون از رو مهر برداريم ببينيم چقدر ...

سوال منم هست

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍 به عشقم رسیدم خدایا شکرت😍😍
2706