2737
2734
عنوان

ازدواج

581 بازدید | 62 پست

واقعا برام عجیبه میگن دختر زیاده من دخترم متولد 76 داشنجو معلمم_واسه داداشم یه دختر 25 به بالا خانه دار اهوازی میخوایم ولی از فامیل نمیخوام، جایی هم نمیریم که کسی بشناسیم داداششم داره سنش میره بالا متولد 67 هستش نمیدونم چکار کنم الان توی دانشگاه دخترا خیلی کم سن هستش ولی داداشم معلم نمیخواد خانه دار مد نظرش بنظرتون چکار کنیم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
عه 

عجیبه؟

آخه خودم که رفتم رانندگی مربیم یه خانم بود

بعد گفت بقیه میان پیشم ازم میخوان دختر معرفی کنم

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

مدارس باز شده برو معلم ها میان واسه رفع اشکال بچه ها از مستخدم بپرس معلم خوب و مجرد سراغ داره تو مدرسشون 😉من خیلی اینجوری دیدم خیلی جاها میتونی بری بانک و بیمارستان و....یا اگرم آریشگاه میری بسپار دختر خوب سراغ دارن معرفی کنن آرایشگاه ها انقدر مشتری مجرد میاد😂😂😂😂میان اصلاح آریشگرا کیس خوب مدنظر دارن همیشه خانواده دار....

مدارس باز شده برو معلم ها میان واسه رفع اشکال بچه ها از مستخدم بپرس معلم خوب و مجرد سراغ داره تو مدر ...

وای آرایشگاه خوب امدی، معلم یا شاغل نمیخواد میگه باید خانه دار باشه ❤️ 🙏 🙏 🙏 ممنون گلم از ایده 

2706