2733
2739

بچه ها تو بازی بودم که یه دفعه گوشیم هنگ کرد بعدشم ایستاد من فک کردم سوخت آخه رو بازی ایستاده بود نمونه نمی‌خورد کتاب خاموش نمیشود  از ترس قلبم وایستاد که حالا جواب بابامو چی بدم داشتم میکردم و زنده میشدم تا اینکه بعد کلی دعا د راز و نیاز با خدا انگار یکی بهم گفت باطریشو در آوردم دوباره گزاشتم درست شد اوف انگار دنیا رو بهم دادن چقدر ترسیدم چشمتون روزه بد نبینه خیلی بد بود

😂 درد بیکاری این تاپیکو زدی

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گوشی من اینجوری شه چیکار میکنم باطریشم نمیشه دراورد🤦‍♀️😰😰😰😰😰

مربی هستم کسایی که نیاز به رژیم و ورزش دارن میتونن پیچمو فالوکنن وبه دوستاشون معرفی کنن بهشون برنامه رایگان داده میشه _faezeh.p.m@ دایرکت بدین دوستان😘🌹
خیلی بد بود آخه مردم از ترس

😂😂😂 اوخی ایشالله دیه اتفاق نیوفته

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
2738

منم همیشه این مواقع باطری در میارم درست میشه الان این گوشی جدید ک گرفتم پشتش باز نمیشه 

یعنی گوشیم ی ثانیه هنگ میکنه من نفسم میگیره   

*کتاب من یک زنم رو حتما بخونید *