2733
2734
عنوان

کمکم کنید

102 بازدید | 17 پست

سلام 

من یکی ازم خاست باهاش ازدواج کنم دیدم سنش کوچه گفتم معرفیش کنم خاهر دوستم خاهر دوستم رد کرد 

پسر بزگشت گفت بیا فقط ببینمت حرف بزنیم ک وقت بگیرم با خوادت حرف بزنم چون گفت بیا دم در خوشم نیومد بیخیال شدم

بعد رفت با دوستم ک ازش ۷ سال بزرگتره دو بار بیرون امروز رفت خاستگاریش و ازمایش داد 

من از دوستم ناراحتم چون تا دیشب بهم میگفت پسر خوبیه بمون باهاش و امروز بهم تصویری میزنگه نامزدمو ببین

من خیلی شک شدم الان نمیدونم چ مرگمه تمام بدم میلرزه 

احساس میکنم دوتاشون بهم نارو زدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

نه خب دیگه نمی خواستیش. دوستت هم اشتباه کرد . چون پسره مشخصه تنها بوده و فقط یکی دو می خواسته تنهاییش رو پر کنه . که هر کس میومد جلو رو انتخاب می کرد. به خاطر همین تو یه مدت کم که شناختی هم از طرف نداشت و ۷ سال ازش بزرگتر بود تصمیم ازدواج گرفت

اوه واقعا؟؟؟؟؟

چه زمونه ای شده

پرستارم از نوع مهربون😍💉💊  در حال خوندن زبان آمریکایی هستم  😉😉       و معتقدم  👈برای کسی ک میفهمد توضیحی لازم نیست و برای کسی ک نمیفهمد هر توضیح اضافه است✔
2738
نه خب دیگه نمی خواستیش. دوستت هم اشتباه کرد . چون پسره مشخصه تنها بوده و فقط یکی دو می خواسته تنهایی ...

پسره یتیمه ن پدر مادر ن خاهر ن برادر خاستگاری هم ک رفتن همسایه رفته واسش خاستگاری 

من گفتمش اینجوری دم در عین دزدا نمیشه دید عکس هست میتونی بیای تو خونه ببینیم یعنی بد گفتم

نه خيلى هم خوب گفتى ولى ديگه جواب رد دادى اونم رفته با دوستت ولى قبول دارم آدم يه جورى ميشه

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
دیدی گفتم... اون فقط به یکی نیاز داشته که تنهاییش رو پر کنه

خب دختر برا خوشگذرونی زیاده ولی پسر فهمیدیه ولی عجوله من اتفاقا وقتی تصویری بهم زنگیدن تبریک گفتم اصلا ب رو دوتاشون نیوردم ولی واقعا احساس میکنم از این کارشون منو دارن اذیت میکنن

نه خيلى هم خوب گفتى ولى ديگه جواب رد دادى اونم رفته با دوستت ولى قبول دارم آدم يه جورى ميشه

من تبریک گفتم ولی ناراحتم دوستم تا دیشب ک رفته خاستگاریش بهم میگه پسر خوبیه از دستش نده از این کارش ناراحتم

من تبریک گفتم ولی ناراحتم دوستم تا دیشب ک رفته خاستگاریش بهم میگه پسر خوبیه از دستش نده از این کارش ...

خوب آره مخفى كارى كرده فكر كنم ميخواسته ببينه تو بهش حسى دارى يا نه 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
خوب آره مخفى كارى كرده فكر كنم ميخواسته ببينه تو بهش حسى دارى يا نه 

ن اون میترسید من برگردم و پسره پسش بزنه چون پسره خوشکلی واسش خیلی مهمه ولی بقولی چون تنهاست خاست زود سروسامون بگیره

2706