2733
2739
عنوان

رفتم داروخانه یکی اونجا سرفه کرد

257 بازدید | 34 پست

یکی اومد پشت من ایستاد به سرفه کرد هردومون ماسک زده بودیم ولی ماسک اون الکی بود من برگشتم نگاش کردم اصلا ازم فاصله نگرفته بود بیشعور اومده بود داروی سرفه بگیره 😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
الان نمیدونم چیکار کنم به شدت استرس دارم

بشین بابا بی خیال یکی سرفه کرده دیگه قتل کهنکرده حتما هم کرونا نبود توی داروخانه فضا عمومی این چیرا پیش میاد بعدم خودت داری میگی دارو خانهههه انتظار داری آدم بیمار اونجا نباشه؟بعدم هرکی سرفه کرد کرونا داره؟من آب دهنم بپره تو گلوم کروناست؟اَه اَه اَااااااااااه یه زنه هم بود من یه تک اتسه کردم داشت بال بال میزد!

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

بیچاره اونا که هر روز با مترو میرن سرکار

امروز دو تا تاکسی نشستم رفتم نون گرفتم اومدم سراپا استرس شدم

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
عزیزم همه سرفه ها بخاطر کرونا نیست که فصل بهاره خیلیا الرژی دارن من خودم بخاطر اسید معدم ۳ماهه سرفه ...

ععه چطور فهمیدی برای معده ات هست؟منم چند ماهه سرفه میکنم ومعده ام مشکل پیدا کرده 

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
2706