2737
2739
چرا عزیزدلم،با وجود خدا همه چی ممکنه شاید ورق برگشت

نمیدونم!

خیلی خسته ام

انگار خدا نمیبینتم😔

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍

چقدر به این سوال نیاز داشتم 

خوابیده بودم خواب دیدم یه پسری به اسم علی تو گوشم میگه تا همیشه باهاتم..میدونین برای من این جمله خیلی عجیب بود ..چون اسم شوهرم امینه ... خیلی حس عجیبیه .. انگار مدت ها بود که می شناختمش 

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فعلا که چه جوری برم دستشویی دارم میترکم اما زورم میاد

اره حس دستشویی هم دارم

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
چقدر به این سوال نیاز داشتم  خوابیده بودم خواب دیدم یه پسری به اسم علی تو گوشم میگه تا همیشه ب ...

آیةالکرسی بخون عزیزم ان شا الله خیره

همیشه آخرش خوشه،اگه خوش نبود بدون هنوز آخرش نرسیده🍭✨⁦♥️⁩
نمیدونم! خیلی خسته ام انگار خدا نمیبینتم😔

میبینه هیچ کار خدا بی حکمت نیست به زمان بندیه خدا برای زندگیت اعتماد کن 😚

همیشه آخرش خوشه،اگه خوش نبود بدون هنوز آخرش نرسیده🍭✨⁦♥️⁩
2740
آیةالکرسی بخون عزیزم ان شا الله خیره

🌹🌹