2737
2734

وسایل خونمو داغون میکنه یه بار مشت زد تو دیوارمون رد پنجه هاش هنوزم هس یه بارم مشت زد تو یخچال مادر شوهرم رد پجه هاش همچنان رو اونم هس

یه بارم خواست مبلو برداره گفتم توروخدا دست نزن ساکت شدم بعدشم واسه وسایلم گریه میکردم الان دیگه به خاطر وسایلام کوتاه میام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قبلا دادو بیدا میکرد و صداشو میبرد بالا و میخواست گربه رو دم حجله بکشه  اما بعدش دید من از خودش بدترم الان دیگه کلا کوتاه میاد و سکوت میکنه اگرم ببینه اوضاع خرابه میره اتاق میخوابه 😂

هر وقت حس کردی کسی ازت دوری میکنه ،،،،، دیگه هیچوقت مزاحمش نشو ...
2740

بنده خدا دو شخصیتیه😂😂یبار ساکت و آروم میشینه ی گوشه

یبارم تااااا میتوننننننهههه داد میزنه. با دیگرانم ک بحث کنه پیش من لال میشه هیچی نمیگ😶😶😶😶

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜

خیلی دیر عصبانی میشه قربونش برم.

ولی وقتی هم عصبانیش میکنم با غرزدنهام یه داد میزنه سرم میگه بسه دیگه ساکت شو.و میره میخوابع مثلا😂

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
2706