2733
2734
اوه حالا قلقش چیه یاد ماهم بده وپریده  میخوام شوهرمو به خاک و خون بکشم😑😐

😁😁اول ساکت میشم غراشو میزنه عین گربه شرک مظلوم میشم شرمم میندازم پایین جاهای خیلی لازم گریه میکنم نذار گریت عادی بشه واسش مردا رو گریه خیلی حساسن ب شرطی ک عادی نشه واسشون اگ پریود باشم الکی میزنم خودمو ب کمر درد ک مثلا عصبی شدم دردم شدید شد خلاصه هر سری ی فیلمی بازی می‌کنم مثلا ی جوری وانمود کردم ک اگ عصبی بشم معده درد میگیرم درد ک گرفتم ساکت میشه میاد عذر خواهی آروم ک شد من کم کم شروع میکنم غر غر میکنم و بازی ب نفع من تموم میشه و شوهرم گریه میکنه و هی میگ منو ببخش بعدم برام کلی اس بلند بالا مینویسه یا میره واسم آبمیوه می‌خره یا چایی میریزه 🤪🤪🤪

😁😁اول ساکت میشم غراشو میزنه عین گربه شرک مظلوم میشم شرمم میندازم پایین جاهای خیلی لازم گریه میکنم ...

😂😂😂😂بابا تو دیگه کی هستی دختر

حالا ک میگی مردا رو گریه حساسن شوهر من از گریه کردن متنفره وقتی تو بحث گریم میگیره بدتر میشه هی میگه گریه نکن بدم میاد 

کلا نمیدونم چرا اصلا با گریه تحت تاثیر قرار نمیگیره نمیشه گولش زد بدتر میشه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

اینم شانس مایه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترییییین اتفاق زندگیم افتاد          عاچقتم خدا❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یبار تو مغازه دعوای بدی کردیم صداشو تو خیابون برد بالا گفتم صداتو ببر زشته گفت نمیبرم داد زد من ساکت ...

😂😂😂😂بهترین روش ساکت کردنشونه

من ساکت وایسم دور‌برمیداره بدتر میکنه😐فقط دلش میخواد یه داد بزنم سرش بادش بخوابه😒

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃
😂😂😂😂بابا تو دیگه کی هستی دختر حالا ک میگی مردا رو گریه حساسن شوهر من از گریه کردن متنفره وقتی ت ...

شوهر منم اول همینو میگ عصبانی میشه میگ میزنم گوشیو می‌کنم میزنم خودمو لت و پار میکنم گریه نکن من میگم باشه ولی مظلومانه باز اشک میریزم بعد میگ مگ نگفتم گریه نکن میگم دست خودم نیس چرا نمیفهمی باز گریه میکنم و دیگ کم کم نرم میشه هق هق نکن آروم اشک بریز🤣🤣

2731
2738