2737
2734
عنوان

ازینکه کلی شیر داشتم ولی نتونستم بچه شیر بدم خیلی ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1455 بازدید | 62 پست

من برعكس همه ماماناي اينجا دوس داشتم پسرم شيرخشك بخوره چون نميتونستم شير بدم افسردگي شديد گرفته بودم و بايد دارو ميخوردم و هم اعصابم نميكشيد.تا شش ماهگي هم شير خودمو ميدادم هم خشك.اما بعد شش ماهگي ديگه اصلا خشك نخورد كه نخورد مجبور شدم شير خودمو بدم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چرا پسر من رفلاکس داشت بیشتر حریص ب خوردن بود میخورد بالا میاورد میخورد بالا میاورد اگه نمیدادم و ...

رفلاكس پنهان نميخوره اكثرا

الان بچه من بعد از دوماه گرفته

ولي چون رفلاكس پنهان داره سينمو وشيشه رو هر دو

به زور ميخوره

لابد رفلاكس داشته بچه منم رفلاكس پنهان داره

اره داشت اما دکتر احمق دارو نداد 

کلا پسرم تاحالا برای رفلاکسش دارو نخورده

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728
از کجا فهمیدی داره ؟سونو بردیش؟

نه از علایمش مشخصه دیگه

سکسکه عق زدن شیرنخوردن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740
بميرم بچه من اصلا خواب هم نداره تا كي ادامه داره  كي خوب ميشن؟؟

خدانکنه عزیزم برای بچه من اوج رفلاکسش پنج ماهگیش بود

ولی اللن که هشت ماهشه خیلییی کم شده تقریبا تموم شده

نه اینا قطعی نیست .باید بری سونو .ممکنه نوزادی این علایم داشته باشه ولی رفلاکس نباشه

اخه اینکه تو ۴ ماهگی شینه نگیرن مختص رفلاکس پنهانه هیچ علت دیگه ای نداره

الانکه تقریبا خوب شده ولی متاسفانه دکترش اونموقع اصلا پیگیری نکرد هی گفت وزنگیریش خوبه پس بقیه علایم نهم نیست

اره اکثر رفلاکسیا وزن نمیگیرن ولی وزن پسرم عالی بود .

اره وزنگیری پسرمنم خوب بود خداروشکر

ولی حیف که از شیر من محروم شد هنوز غصه میخورم

2706