2726

الان بچم۸ ماهشه و کسایی رو میبینم که بابدبختی دنبال اینن شیرشونو زیاد کنن،اما من کلی شیر چرب داشتم حیف شد سینم بزرگه بدون ذره ای نوک،بچمم نارس بود نمیتونس بمکه میدوشیدم بش میدادم با قاشق،بعد خسته شدیم با شیشه دادیم دیگه مال منو اصلا نگرفت

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واسه منم نوکش فرو رفته بود چقد بدبختی کشیدم تا دراومد دوماه عذاب و درد .ولی من خییییلی دوستداشتم خودم شیر بدم و بالاخره موفق شدم با اینکه یک هفته ای سیو بودم خودم با اون وضعم شیرمو میدوشیدیم میبردن با سرنگ میدادن بچم بعدشم ک خدا میدونه چیا کشیدم تا بتونم شیر خودمو بدم .من خیلی علاقه داشتم اگه نمیشد ک شیر خودمو بدم بخدا دق میکردم و حسرت ب دل میموندم چون تصمیم ام گرفتم تک بمونه .

ایشالا تو دفعه بعد تصمیم گرفتی باردارشی اول نوکش و دربیار بعد اقدام کن😆

مث من

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

هنوز شير داري؟؟

من دقيقا مث تو سينه هاي بزرگ واويزان بدون نوك

دوشيدم در كنار شير خشك دادم

با شيشه شير 

با قاشق 

قطره چكان

همه جوره دادم

سينه نميگرف تا شيشه اشير نچرال اونت خريدم تقريبا سه هفته باهاش شير خشك دادم ولي شيرم كم بود دوبار هم شير خودم ميدادم

فقط درحدي ك خشك نشه وي ذره بدنش برسه

تا اينكه سر دوماهگي كالان خداروشكر تقريبا سه هفتس دارم شير خشك ميدم در كنارش هم سينه خودم

فقط سه روز شيشه رو قط كردم با رابط سينه دادم وبا قطره چكان وكاپ هم بلد نبودم 

خلاصه بالاخره موفق شدم در كمال نااميدي

ولي همچنان يكي از سينه هرم علي الخصوص شيرش كمه

چرادیگه بچه نمیخوای ژیینب

چون هم بارداریم افتضاح بود هم بچم 34هفته دنیا اومد و من وحشتناک حالم بد شد و 18روز بیمارستان بودم و یه هفته بود بچم بدنیا اومده بود و من ندیده بودمش چون ای سیو بودم .بعدشم ک دنیا اومد خدا میدونه چ بدبختیایی داشتم ایشالا سر دشمنممم نیاد .اگه همسرم و مادرم پشتم نبودن درجا سکته میکردم میمردم .

عین من

پسرمنم ۸ ماهشه از ۵ ماهگی دیگه نخورد

من کلللی شیر داشتم انقدر که سینه ام مثل سنگ میشد 

نوک سینم هم خوب بود اما پسرم از ۴ ماهگی دیگه دوس نداشت بخوره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706