2737
2734

بچه ها بارها پیش اومده فهمیدم شوهرم فیلمای بد میبینه ؟باهاش حرف زدم قول داده بزاره کنار.یه چند روزی گذاشته کنار و دوباره شروع شده تا آخرین سری که فهمیدم دیشب بود بعد کلی دعوا قول داد کفت کلا گوشیمو میزارم کنار حالا امروز گوشی ساده خریده اون یکی گوشی رو هم خاموش کرده گذاشته خونه به نظرتون میتونم بهش فرصت جبران بدم یا دوباره برمیگرده سراغ این چیزا؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ذات بد نیکو نگردد

سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست...                                                تو چه دانی که پس هر نگه ساده ی من چه جنونی چه نیازی چه غمی ست....
2738

فک نکم مردا متاسفانه علاقه خاصی دارن به دیدن مدل های مختلف،حساسیت نشون بدی بدترمیکنه

من خیلی درسها توزندگیم تجربه کردم خیلی زیاد  اکثرا تلخ بودن  ولی خدای مهربونم هیچ وقت تنهام نذاشته همیشه هواموداشته  عشق اولم خداست یارویاورمه،عشق بعدیم مادرمه منوبه دنیااورد تاباعشق سومم اشناشم همسرمممم  وعشق اخرم دخترمه این عشق روخداجونم هیچ وقت فراموش نمیکنم وازامانتت خوب مراقبت میکنم حالا یه صلوات برادخترم میفرستی 

اسی خودتو درگیر نکن اینقدر این فیلمها عین‌نقل و نبات زیاد شدن که تقریبا همه خواسته و نخواسته میبینن ! 

اگه از راه علمی و مشاوره میتونی حلش کن اگر که که توهم‌بشین کنارش ببین حداقل بتونی درموردش حرف بزنی و پنهونکاری و اینا هم پیش نیاد ! 

.

فقط میتونم اینو بگم که با دعوا و بحث کردن شما بدتر میشه... قبل هر اقدامی خوب بود با یه مشاور مشورت میکردید . وقتی ادم میخواد یه رفتار و عادت بدی رو ترک کنه این اصلا درست نیست ک یکی با دعوا و داد زدن اون رو مجبور به ترک کنه 🌾 حتی اگر به صورت متوالی هم اون کار از اون شخص سر زد باز هم نباید با دعوا کاری رو پیش برد

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

خیلی بده این فیلمها خیلی اثرات بدی روی مغز میذاره متاسفانه شوهر منم هرکاری کردم آدم نشد همش تو سایتهای مبتذله

سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست...                                                تو چه دانی که پس هر نگه ساده ی من چه جنونی چه نیازی چه غمی ست....
2706