2733
2734
عنوان

بیاید خاطره از عقداتون بگید

148 بازدید | 18 پست

من خودم توی عقدم خاطره بگید ببینم چقدرشیرینی داره 

کاربری ۱۱ هم🙃😬یارب ان دلبر شیرین که سپردی دست منش دادم به ننش به خاطر اخلاق عنش😜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زیاد خاطره خوشی ندارم چون خانواده همسرم  سر عروسی که حق طبیعیم بودخیلیییی اذیتم کردن خیلی 

هیچ وقت نه فراموش میکنم نه زورگویی ها ورفتار زشتشون رو‌میبخشم ...

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
2731
۵ شب متوالی نرفتم خونه در صورتی که بابام طی کرده بود شبا نمونم اونور😁😁😁

حالا من که پدر ندارم ولی مامانم هی به یه بهونه میخواد پیش هم بخوابیم😅

کاربری ۱۱ هم🙃😬یارب ان دلبر شیرین که سپردی دست منش دادم به ننش به خاطر اخلاق عنش😜
۵ شب متوالی نرفتم خونه در صورتی که بابام طی کرده بود شبا نمونم اونور😁😁😁

وای چه حوصله ای میموندی خونه مادر شوهرت پنج شب من یه شب بیشتر میمونم یا اصلا شب میموندم فرداش بدش میومد هی اه و ناله میکرد وای من خستم من حالم بده وای و فلان و این حرفا 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
2738
من تو دوران عقد به سر میبرم  از تاپیکم معلومه حرفام😓🙃

اخی عزیزم موفق باشی گلم😘😍

حالا من که پدر ندارم ولی مامانم هی به یه بهونه میخواد پیش هم بخوابیم😅

خدارحمتش کنه اگه فوت شده عزیزم🙏🏻خوبه که مامانت اپن ماینده😎

یه صلوات از ته دل مهمونم کنید واسه خوشبختیم🤗😔🌹🌹
وای چه حوصله ای میموندی خونه مادر شوهرت پنج شب من یه شب بیشتر میمونم یا اصلا شب میموندم فرداش بدش می ...

اتفاقا من بهش به چشم مادر شوهر نگاه نمیکنم چون خودش اونطور رفتار نمیکنه منم عروس اولی ام دخترم ندارن خوشبحالمه😎😎😁کمک همدیگع میکنیم اینطور نیست که یکیمون مثل کلفت کار کنه دیگری بخوره و اون احترام بینمون هست و مثل یه دوست میبینمش حتی از مامانمم باهاش راحت ترم😌

یه صلوات از ته دل مهمونم کنید واسه خوشبختیم🤗😔🌹🌹
2706