2737
2739
عنوان

اگه شوهرتون به یه بهانه ی الکی...

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 34 پست
برو بغلش بگو بدون تو خوابم نمیبره

یعنی برم؟ پررو نمیشه؟

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو برو پیشش خو

اگه میخواس من پیشش باشم که نمیرف تو هال

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728
وااااا چرا اینقد ناراحتی  منم بعضی مواقع دلم میخواد جدا بخوابم  به نظر من هیچ ایرادی ندا ...

اخه شوهرم یه شب درمیون خونه هس! دیشب نبوده!فرداشبم نیس! امشبم تنها باشم؟

ببخشیدا! ولی خُلی! گریه چرا! یه کم دلتو بزرگ بگیر

میدونم که خلم ولی دست خودم نیس

بخدا یادمه ۱۵سالم بود ک رفتم تو رابطه با پسری ک الان همسرمه ، از موقعی ک حس کردم جونم میره براش سر کوچکترین چیزی دست خودم نبود اشکام میریخت..

تاا  همین الان ک شدم ۲۴سال و ۳سال از ازدواجم میگذره !

میگم برو خلایق هرچه لایق

با این نظر بیشتر موافقم 😁

2740
میدونم که خلم ولی دست خودم نیس بخدا یادمه ۱۵سالم بود ک رفتم تو رابطه با پسری ک الان همسرمه ، از موق ...

پس کلا دل نازکی

استارتربه نطرم بهترین واکنشونشون دادی که هیچ واکنشی نشون ندادی😂منم بودم همین کارومیکردم

گفت میرم تو هال بخوابم! خیلی ریلکس گفتم باشه! بعدم خودمو مشغول کردم! با تعجب نیگام کرد و رفت😁

واااا چشه خوب شوهرت یعنی عمدا میکنه پیش تو نباشه ؟؟؟؟؟

گمونم خوددرگیری مزمن گرفته🤣

2706