2726
عنوان

اگه شوهرتون به یه بهانه ی الکی...

572 بازدید | 34 پست

جای خوابشو جدا کنه چیکار میکنین؟

مثلا بگه سرم درد میکنه میرم تو هال میخوابم!

یا کمرم درد میکنه میخوام رو زمین بخوابم🤐

دفعه های قبل ناراحت میشدم ولی اینبار اصلا نه گفتم برو نه گفتم نرو! احساس کردم میخواد لج منو دربیاره!

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب یبار باهاش حرف بزن

بگو چ سودی داره لج منو دراری

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

معمولا اون این کارو نمیکنه ولی من بارها وقتی دعوا کردیم رفتم تو اتاق روی تخت خودش میاد سراغم آخه جامونو روی زمین تو اتاق میندازیم

🍃🌸اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ🍃🌸وآلِ مُحَمَّدٍ🍃🌸وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
میگم منم سرم درد میکنه و میرم پیشش میخوابم😁

اینو که عمرا! 

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
من معمولا در مواجهه با مشکلات گریه میکنم😂خیلی بده ولی اولین راهی ک ب ذهنم میرسه و دست خودم نیس گریس ...

ببخشیدا! ولی خُلی! گریه چرا! یه کم دلتو بزرگ بگیر

2706