2733
2734
عنوان

چند روزه زندگیمون خراب شده سرده سرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2654 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بشین باهاش حرف بزن بگو اینجوری حس میکنم دوسم نداری اگه دوست داشته باشه حتما تلاش میکنه برات حمدو‌می ...

فدای تو 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2731

اشکم در اومد. درست میشه عزیزم. من از وقتی زایمان کردم 13 سال گذشته ولی هنوز پیشم نخوابیده. اون موقع همکه نگم برات تا 40 روز که تازه زایمان کردم دستم بهم نمیزد. اخلاقش خوبه ولی اهل قربون صدقه رفتن و بوس کردن نیست منم دیگه عادت کردم 

آخی عزیزم خیلی شرایط سختیه اوایل بچه دارشدن خیلیا این حالت رو دارن چون بچه داری خسته شون میکنه وبعد زایمان هم هورمون های بدن یه کم بهم میریزه واعصاب آدم ضعیف میشه ولی نگران نباش درست میشه بعد یه مدت.به نظرم با شوهرت صحبت کن ونیازهاتو بهش بگو

من 7 ساله دارم ی زندگی بدون عشق رو تحمل میکنم،ی پسر دارم ک جونم براش میره حاضرم بمیرم ولی پسرم بچه ی ...

ما عاشق هم بودیم 

شوهرم کلی تلاش کرد تا بهم رسید اما حالا حس میکنم پشیمونه

حس میکنم نمی‌خواد منو 

یه جوریه

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
 ما نی نی نداریم ولی خب به نظر دلیل نمیشه که اگه شوهر خواهرت مهربونه شوهر توام مهربون باشه خو ا ...

من نمیگم چون اون شوهرش خوبه 

شوهر منم باید مثل اون باشه 

فقط گفتم خوشبحالش عشق دارن محبت دارن معلومه چون تو حرف زدن عادیشون مشخصه 

ما چی فقط دعوا و ....

2740

عزیزم ی سری تغییراتی ایجاد کن‌. شور بیار تو زندگیت

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

من سر پسر اولم خوب بودیم تقریبا اما الان نزدیک دو هفتس زایمان دوم کردم 

پسر بزرگمم سه سالشه 

ديگه اينقد خسته میشم کارای خونه و غذا و... رو انجام ميدم 

شوهرمم دقیقا مث شوهر شما شده این دو هفته 

دیروز کلی باهاش حرف زدم و گریه کردم گفتم تو شوهر منی. من از توو انتظار دارم نه از بقیه 

یکم بهتر شده 

شمام واضح همه حرفاتو بش بزن 

شده با اشک و گریه. اما حالیش کن ک بهش احتیاج داری

چرا یکی پیدا نميشه ب من مجوز حمل اسلحه بده؟ 
ما عاشق هم بودیم  شوهرم کلی تلاش کرد تا بهم رسید اما حالا حس میکنم پشیمونه حس میکنم نمی‌خواد ...

اصلا نزار حس عشقتون از بین بره،زن روح زندگیه دوباره عشقو ب زندگیت برگردون،حیفه بخدا،زندگی بدون عشق جهممه

من نمیدانستم معنی هرگز را،توچرا باز نگشتی دیگر   
دوسال گذشته  دیگه چقدر باید صبر کنم

قبلش احساسات شوهرت چجور بود بیان میکرد؟بنظرم خودتم دخیل هستی خیلی حتما ب بچه توجه کردی و شوهرت فکر کرده نسبت بهش بی احساس شدی 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
اشکم در اومد. درست میشه عزیزم. من از وقتی زایمان کردم 13 سال گذشته ولی هنوز پیشم نخوابیده. اون موقع ...

وای من اگه بودم میمردم

سخته اینجوری 

خدا کنه مال ما درست بشه من حوصله ندارم زندگی جهنمی