2733
2739
کسی هست از بچه گی زبان خارجی کار کرده باشه؟

منم برنامه کودک زبان انگلیسی میذارم برای پسرم ولی اون برنامه ای ک میذاری براش ب هیچ وجه فارسی اش و نذار ببینه. خیلی تاثیر داره با لهجه خیلی قشنگی هم صحبت میکنه و ما هیچ تشویقی هم‌نمیکنیم و اگه هم سوالی میپرسه فقط میگیم‌نمیدونیم چون وقتی با زبان اصلی میبینن با لهجه درست بیان میکنن و ما با لهجه درستی بیان نمیکنیم. 

کسی هست از بچه گی زبان خارجی کار کرده باشه؟

من یه هفته خودم داشتم آموزشای مجازی رو گوش میکردم دیدم دخترمم داره همراه من تکرار میکنه ولی متأسفانه وقت نکردم ادامه بدم شعرای انگلیسی هم براش میزارم گوش بده ولی نه زیاد

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانمها پسر من فلج مغزی  از نوع حرکتی است تجربیات من وقتی روی یک بچه آسیب دیده جواب داده قط ...

احسنت خسته نباشین راهتونو ادامه بدین موفقیت از آن شماست 👍

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2731
سلام دوست عزیز من تو ساخت کاردستی خیلی قوی نیستم میشه چند نمونه بزارید بسیار عالی بود 

سلام عکس ها رو از گوشیم‌پاک کردم فردا براتون میگیرم از اونایی ک دم دست هست ولی کلا توی نت سرچ کنید ک کاردستی با بازیافت خیلی ایده میاره براتون. با جعبه گوشی و درب بطری شیر و درب قوطی مربا دوربین عکاسی درست کردیم. با بطری دوغ سفینه فضایی درست کردیم اینا رو سرچ کنید میتونید ایده بگیرید با وسایلی ک در دسترس هست استفاده کنید

عزیزم از کجا تهیه میکنید؟ نت یا بیرون؟ انتخاب کارتون خوب هم سخته

من از کودک دو زبانه دکتر امینی کمک میگیرم. بنا ب سلیقه بچه خودتون میتونید برنامه کودک انتخاب کنید یا این ک مناسب سن بچه ها باشه بگید بهتون پیشنهاد بدن. ولی بنا ب تجربه من پپاپیگ خیلی خوب ب بچه ها یاد میده چون اطرافم هم بچه هایی بودن ک دیدم جملات پپاپیگ و خیلی خوب بیان میکنن ب نسبت کارتون های دیگه

2740
سلام خانمها پسر من فلج مغزی  از نوع حرکتی است تجربیات من وقتی روی یک بچه آسیب دیده جواب داده قط ...

وایی چقدر شما مادر مهربون و وظیفه شناسی هستید انشالله ک همه مادرها هم بتونن مثل شما اینقدر قوی باشن برای تربیت بچه ها. موفق باشید و سلامت انشالله و عاقبت بخیری گل پسرتون و ببینید

سپاسگزارم دعاهای شما قوت قلبمه ولی من هرگز خودم رو مادر خوب و کاملی نمیدونم

مطمئنا هستید ک دغدغه دارید.من اعتقاد دارم مادری ک در سمت و سوی کامل شدن میره و تلاش میکنه برای تربیت بچه اش حتما مادر خوب و کاملی هست هیچ انسانی کامل مطلق نیست. پس ب خودتون انرژی بدین و محکم تر از قبل قدم بردارید