2733
2734
عنوان

خواهرم میخواد کنکور بده

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 24 پست
واقعا برای مهندسی شغل نیست؟😱😨 داداش من میخواد امسال انتخاب رشته کنه واقعا نمیدونیم چه رشته ای بره ...

ولی خوب در مجموع بازار کار مهندسی ضعیفه نه مهندسی کلا همه رشته ها جز درمانی.

مگر طرف واقعا باسواد باشه حرفی برای گفتن داشته باشه بخوانش

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دقیقا شرایطش مثل دوسال پیش منه، منم زیستو خودخوان یادگرفتم، کتاب درسی که اصله ولی کتاب کمک آموزشی من نشر الگو بود که درسنامه و تست بود ( البته آی کیو گاج سطحش بالاتره ولی برا من سخت بود) و یه کتابایی هم داشتم به اسم فاگوزیست که اینا به زبون خیلی ساده و بسیار روون و طنز نوشته شده حجمشونم بالاس و فقط آموزشیه یعنی تست نداره توش، دقیقا جون میداد برای کسایی مثل من و خواهر شما که اصلا زیست نداشتیم، بعضی فصلارو برای یادگیری بهتر فیلماشو دیدم از سایت موسسه آلا که رایگان فیلماشونو میذارن ، برای شیمی و عربی هم فیلمای آلا رو دیدم، دبیر شیمی خیلی خوبی داره آقاجانی فکر کنم فامیلیش بود.انشاالله موفق میشه، ریاضی و فیزیکش احتمالا نقاط قوتشه.

مرسی ولی من معتقدم یه مهندس خیلی زیاد باسواد باشه کار هست براش.

اینجورام نیست عزیزم، مثلا یه مهندس نفت باسواد یا یه مهندش مکانیک باسواد اگه آزمون استخدامیی نباشه برای خودش نمیتونه پالایشگاه یا کارخونه بزنه که

اینجورام نیست عزیزم، مثلا یه مهندس نفت باسواد یا یه مهندش مکانیک باسواد اگه آزمون استخدامیی نباشه بر ...

قبول دارم حرفتو.

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان
2738