2733
2734
عنوان

مامانای شیرخشکی لطفا بیاین

60 بازدید | 6 پست

سلام بچه یکسال به بالا روزی چندسی سی باید شیر بخوره؟

شبا هم برا شیر بیدار میشن؟

فروش لباس های فانتزی و با کیفیت بچگانه با قیمت های استثنایی🤩

پسرم ده ماهشه شیر خودمو میخوره که میدونم کمه

غذا هم کم میخوره لاغر و ضعیفه از این سنش میتونم شیر خشک شروع کنم

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
پسر من۹ماهشه هر چقدر خودش بخواد میدم بعضی وقتا روزی دوتاشیشه بعضی روزاهم بیشتر  بیشتر غذا دوست ...

شیر خودتو هم میخوره

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

وزنش چه قدره