2733
2734

خطرناکه؟؟؟ چ علایمی دارید

خیلی میترسم بعدها یه چیز بدی بشه

معدم عصبیه

رگده هامم تحریک پذیر

نفسم هایلین💜

شوهر منم‌الان دوماه که معدش درد میگنه هیلی نگرانشم

همش بالا میاره🥺

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من مشکلات روده که خیلی دارم ولی دکتر نرفتم.نفاخن، بعداز غذاحتما سریع بایددستشویی برم. همیشه هم روانه ...

چیز بدیه بنظرت؟ 

منم همش نفخ دارم عاروق

نفسم هایلین💜
2738
شوهر منم‌الان دوماه که معدش درد میگنه هیلی نگرانشم همش بالا میاره🥺

خب برید دکترعزیزم علتشوپیداکنید.شاید جاییش عفونت داره.تهوع باعث زخم مری میشه

دردم از یار است و درمان نیز هم
من مشکلات روده که خیلی دارم ولی دکتر نرفتم.نفاخن، بعداز غذاحتما سریع بایددستشویی برم. همیشه هم روانه ...

یه کپسول هست بهش میگن فمی لاکت برای این حالتها خیلی حوبه یه حور پروبیوتیکه حتی به کودکان ۲ سال هم میدن روزی یکی 

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
نه من اینجوری نیستم ببرش دکتر

چند بار رفتیم بی فایده بود

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
چند سالته چ علایمایی داری

تازه رفتم تو ۲۶سال ،روده هام سنگینی سردل استفراغ ،بی خوابی احساس ضعف ،معده امم که زخمه ورمم داره کلا داغونم 🤦🤦

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
چیز بدیه بنظرت؟  منم همش نفخ دارم عاروق

منوبابام کلا مشکل روده و معده رو داریم. احتمالا اسیدمعدت بالاست که عاروق میزنی همش.سوزش سر دل نداری؟

دردم از یار است و درمان نیز هم
2706