2733
2734

من یه بار کاشت کردم ودندونپزشکی رفتم  تا آزمایش اچ آی ویم بیاد مردمو زنده شدم ......کلا توهم بدیه چون واقعا الان زیاد شده آدم میترسه بره دندونپزشکی یا مراکز زیبایی

تو نی نی سایت یه عده عقده ای هست,اومدن برا تخلیه عقده هاشون زیادی باهاشون درگیر نشین....میشین مثل من😐🙄 فکر و عقیده ها باهم متفاوته,دعوا نداریم😜مخالف نظرمی  ریپلای نکن🤫🤫🤫🤫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره منم برا عمل بینی آزمایششو داشتم منم همینجوری میترسیدم از جوابش

خب اگ ینفر مثبت باسه میگن بهش؟یا اینکه خودشون با احتیاط بیشتر  ج دحیو انجام میدن؟یا کلا انجام نمیدن

خب اگ ینفر مثبت باسه میگن بهش؟یا اینکه خودشون با احتیاط بیشتر  ج دحیو انجام میدن؟یا کلا انجام ن ...

آره چرا نگن بهش مگه میشه نگفت آخه....یعنی کسایی که اچ آی وی دارن تا اخر عمر جراحی نمیشن ..اینطور نیست بابا...کلی خانم هست زایمان میکنن واینا 

تو نی نی سایت یه عده عقده ای هست,اومدن برا تخلیه عقده هاشون زیادی باهاشون درگیر نشین....میشین مثل من😐🙄 فکر و عقیده ها باهم متفاوته,دعوا نداریم😜مخالف نظرمی  ریپلای نکن🤫🤫🤫🤫
خب اگ ینفر مثبت باسه میگن بهش؟یا اینکه خودشون با احتیاط بیشتر  ج دحیو انجام میدن؟یا کلا انجام ن ...

نمیدونم اینو ولی نتیجه آزمایشو خودت جدا از آزمایشگاه میگیری و یه چیز شخصیه بعدا میبری در اختیار دکترت قرار میدی 

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2740
برای دندون پزشکی آزمایش اچ آز وی میگیرن؟

نه میگم رفته بودم میترسیدم چون میگن یکی از راه های انقال وسایل دندونپزشکیه که درست استریل نشده باشه

نه میگم رفته بودم میترسیدم چون میگن یکی از راه های انقال وسایل دندونپزشکیه که درست استریل نشده باشه

آرههه منم الان توهم ایدز دارم ولی خجالت میکشم برن برای آزمایشش و اینکه دکتر باید بنویسه؟

آره داشته فک کنم البته فقط با دوس پسرش ک ب اون مطمئن نیستم 

امیدوارم سالم باشه ولی درس عبرت بشه براش.الان از این پسر نگرفت هیچ اعتباری نیست ک از پسر بعدیم نگیره.

ان شالله زودتر بخت خوب نصیبش بشه.

خدای مهربون شکرت😍