2733
2734
عزیزم منم یه زمانی ۳۸ کیلو بودم .دلت میخواد چاق شی یا اندامتو دوس داری؟

میشه لطفا منو راهنمایی کنی چون منم ۳۸ کیلوام خیلی دلم میخواد چاق شم 

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
دوباره میزاری😢

پاک نکردم صفحه ۳

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی لاغری خیلی

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2728

یعنی کامنت های بعضیارو میخونم، شک میکنم که همه اعضای نی نی سایت آدم هستن یا نه غیر آدمیزادم عضوه...

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
میشه لطفا منو راهنمایی کنی چون منم ۳۸ کیلوام خیلی دلم میخواد چاق شم 

چند روز بیا خونه ما هر چی من خوردم تو نصفشو بخور ،قول بهت میدم چاق بشی🤣🤣

هر چیز که در جستن آنی آنی!
2738
چند روز بیا خونه ما هر چی من خوردم تو نصفشو بخور ،قول بهت میدم چاق بشی🤣🤣

والا اینجوری که تو گفتی،تو بیا خونه ما ۵ برابر من غذا بخور رژیم لاغری فوق پیشرفته میشه برات😁

والا اینجوری که تو گفتی،تو بیا خونه ما ۵ برابر من غذا بخور رژیم لاغری فوق پیشرفته میشه برات😁

شک دارم ،به گفته دیگران من انقدر با اشتها غذا میخورم طرف گشنه اش میشه،دستپختمم خوبه ،بچه هم ندارم به فرزندی قبول میکنمت😄😜

شک دارم ،به گفته دیگران من انقدر با اشتها غذا میخورم طرف گشنه اش میشه،دستپختمم خوبه ،بچه هم ندارم به ...

وای تو رو خدا بذار من بیام پیشت چاق شم پس😍😂

وای تو رو خدا بذار من بیام پیشت چاق شم پس😍😂

بیا بیا،ولی جدا از شوخی پودر ژلاتین بگیر با آبمیوه طبیعی یا با شکر و زعفرون یا هر طعمی که دوست داری درست کن ناشتا بخور،شیره انگور بخور ،غذاهای کم حجم و پرکالری بخور زود وزنت میاد بالا ،مخصوصا ژله طبیعی باعث میشه سینه ها و باس ن بزرگ بشه خیلی خوبه

2706