2733
2739
عنوان

دلم گرفته....😔

164 بازدید | 36 پست

سلام 

دلم گرفته....امروز تو هر گوشه خونه که فرصت پیدا کردم اشک ریختم....

الانم برق هامون خاموشه پسرم داره شیر میخوره تا خوابش ببره و شوهرمم دراز کشیده که بخابه..‌.

اوج اختلافاتمون هست واصلا باهم راه نمیریم....هردومون خیلی داریم اذیت میشیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
شما کوتاه بیا برو کنار همسرت اروم بخاب باور کن همه چیز درست میشه

من همیشه اینکارو کردم همیشه کوتاه اومدم اما اون دیگه دلش بامن نیست نمیتونه با من خوب باشه

من همیشه اینکارو کردم همیشه کوتاه اومدم اما اون دیگه دلش بامن نیست نمیتونه با من خوب باشه

فکرت اشتباهه برو پیشش همیشه طوری رفتار کن که انگار نفر اول زندگیت فقط همسرته و در حقیقت همینم هستا مردا مغرورن بخاطر همین فکر میکنی دلش باهات نیست 

شما برو سمتش شما غرق محبتش کن باور کن جوابشو میبینی شاید زود نه ولی خواهی دید

چرا اخه سر چی اختلاف دارین

سر همه چی دعواس بزرگی راه میندازه...مثلا یه نمونش ساعت ۹اینا بود اومد خونه صدام کردم توی چندتا نایلون خرید کرده بود وقتی میبینمش دست و پامو گم میکنم همه نایلونارو باهم داد دستم یه نایلونی که توش دوغ پاکتی بود از دستم افتاد تو حیاط پاره شد دوغش رفت زمین 

چقدر بهم بدو بیراه گفت چقدر فوشم داد....انقدر بلند بلند که نادشم از پنجره داشت نگاه میکرد فقط از خجالت سرمو اندلختم پایین.

2706