2737
2739

وا 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما از این فامیلای خز نداریم 

حالا ما تا دلت بخاد داریم‌ جالبه همشونم تحصیل کردن، خاک تو سرشون که تحصیلاتشون به هیچ دردشون نخورده. برا من انقدر حسادت کردن و یک تهمتایی بهم زدن که خدا میدنه، فقط صبوری کردم و از خدا خاستم حدا بهم یه شوهری بده که همشون انگشت بدهن بمونن، که خدا روشکر شد، حالا هم از حسادتشون خونمون نمیان، البته منم محلشون نمیزارم. فقط ازین نارلحتم که دخترخالمن اما ازصدتا ادم نامرد، نامردترن

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
حالا ما تا دلت بخاد داریم‌ جالبه همشونم تحصیل کردن، خاک تو سرشون که تحصیلاتشون به هیچ دردشون نخورده. ...

تو چی داری که اونا ندارن 

اصلا چرا باید به شوهر حسودی کنن😂😂😂

هیچوقت تو زندگیتون با یه وکیل بحث نکنید
تو چی داری که اونا ندارن  اصلا چرا باید به شوهر حسودی کنن😂😂😂

بخدا هیچی ندارم. نمیدونم. فقط یادمه وقتی نوجون بودم پسرخالم خاستگارم بود، منم خودم و خونوادم جوابمون منفی بود، با این وجود خاله هام و دخترخاله هام انقدر زنگ زدن به پسرخالم که یاسیو نگیرو فلان که خدا میدونه، یعنی میترسیدن من بشم زنش، میخلستن با اینکار باعث بشن من بمونم 😕

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2738
تو چی داری که اونا ندارن  اصلا چرا باید به شوهر حسودی کنن😂😂😂

کلا مسردنی ادم حسود به داشته های دیگران کاری نداره، فقط دوس داره هیشکی دوروبرش پیشرفت نکنه، کلا همشه در حال سوختنن

بخدا هیچی ندارم. نمیدونم. فقط یادمه وقتی نوجون بودم پسرخالم خاستگارم بود، منم خودم و خونوادم جوابمون ...

شاید اونا منظوری ندارن و خودت اشتباه فکر میکنی

هیچوقت تو زندگیتون با یه وکیل بحث نکنید
شاید اونا منظوری ندارن و خودت اشتباه فکر میکنی

نه بعدش که به پسرخالم جواب رد دادم طفلک بهم گفت فقط یه نصیحتت میکنم با خاله اینا ارتباط نگیر، صبح تا شب به مامانم زنگ میزدن که منصرفش کنن... حالا تو منو نخاستی بجثش جداست.

اینم بگم هنوزم میشنوم پشت سرم حرف میزنن، آخرین بار شنیدم میگفتن شوهر یاسی دروغ میگه دکتری داره 😕

حالا شوهر من استاد دانشگاهه هر کی بره دانشگاه بپرسه سه سوته میفهمه مدرکشو

وای تو رو خدا توهم حسادت نداشته باشین من خواهرشوهرام مدام تو این فکرن مردم غبطه ما رو دارن میخورن مردم حسودن الن بلن درصورتی که هیچ کس کاری ب کاریشون نداره اینا متوهمن 

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
2706