2733
2739
عنوان

مثلا ساسی و اشکین میخوندن

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 73 پست
من یواشکی گوش میکردم😁 به خواهر کوچیکم باج میدادم که نره بگه من آهنگ رپ گوش میدادم فکر میکردم خیلی ...

من یه سی دی داشتم مثل قاچاق نگه داری میکردم ازش بعدش یه سی دی پلیر خیلی قدیمی از انباری آورده بودم زیر تختم گذاشته بودم.وقتی کسی خونه نبود با ترس میاوردم بیرون گوش میکردم. عجب دوران بود.خیلی حال میداد اینجوری

خدایا مرسی  
وای چ دورانی بود کلی گشتم پوسترا ساسی و پیدا کردم تو کل در و دیوار اتاقمزدم عین اتاق پسرای لات شده ب ...

وااايييي منم انقدر ميخريدم ولي مامانم نميزاشت بزنم😂😂😂

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یواشکی گوش میکردم😁 به خواهر کوچیکم باج میدادم که نره بگه من آهنگ رپ گوش میدادم فکر میکردم خیلی ...

😆😆

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
این مال کدوم بود ادامدا اصلا نیار آره میشم حتما  فدات.خودتو نکن لوس بدو لپمو بگو بوس😂😂😀

ساسي فكر كنم😂😂😂

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2728
بعد اواخرش آهنگ هستی خانوم  جونم  و خیلی ریز به سوسن خانوم رسید🤣 تهرانو ال ای کن

چه چرت و پرتایی بهم میبافتن میخوندن ، مام زمزمه میکردیم باهاش میرقصیدیم

2738

درسته پول ندارم ولی دل که دارم 

خط ثابت ندارم ولی ایرانسل ک دارم 

یخچال ساید بای ساید ندارم ولی معمولی که دارم 

سماورندارم قوری که دارم 

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃
واقعا از بینشون ساسی و تهی و اشکین اوصاعشون روبراه شد تقریبا فکر کن ساسی امسال خونه ابی شب عید دعوت ...

آره دقيقا تو خوابم نميديد به همچين جايي برسه 😂😂😂😂😂😂

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️

جاده چالوس مهرداد

عی خدا چقد معروف بود

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃
بابا منم اومد گفت بکن اینارو چیه زدی این پسره کیه بااون موهاش خودمو ب مظلومی زدم چیزی نگف🤣🤣🤣

واي يادته تو خيابون همه عين ساسي اينا ميكردن موهاشونو با تيشرته صورتيو شلوار دمپايه زيره پا😂😂😂

يكي خريدم من يكم زير كفشم ميرفت عاشقش بودم رفتم مدرسه اومدم ديدم مامانم كوتاه كرده😂😂😂😂😂

درسته پول ندارم ولی دل که دارم  خط ثابت ندارم ولی ایرانسل ک دارم  یخچال ساید بای ساید ند ...

ولی این خوب بود اوج فلاکت یه جوونو میخوند😁😆

2706