2737
2734
عنوان

همینجوری یهویی...😬😬😬

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 44 پست
اتفاقا گریه کن انقدر گریه کن تا تموم بشه هر چی اشک غم تو چشاته سبک میشی 

☹☹😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭

قاضی شهر شده عاشق چشمان زنی.... چه کند با دل خود آن زن اگر اعدامیست؟🖤                                         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گریه کن دلت اروم شه من خیلی اینجور میشم  اونقدر گریه میکنم چشام میشه اندازه عدس

خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔                      داغونم همین 😔😔😔😔😔😔😔😔😔 تو این دوره زمونع یه مرد پیدا کنی خودم زنش میشم  متاسفانه همشون نرن مرد نیستن 💔😏
اهنگ بندری بذار احساساتت هنگ کنه

😁😁😁سکته نکنه

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚
گریه کن دلت اروم شه من خیلی اینجور میشم  اونقدر گریه میکنم چشام میشه اندازه عدس

چقد بده اینجوری اخه😢

2738
چقد بده اینجوری اخه😢

خیلی

خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔                      داغونم همین 😔😔😔😔😔😔😔😔😔 تو این دوره زمونع یه مرد پیدا کنی خودم زنش میشم  متاسفانه همشون نرن مرد نیستن 💔😏
ممکنه  من یه بار با اهنگ نومزدمو بدین برم میخام ب قربونش برم گریه کردم🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

😂😂😂

پ برم ب گریم برسن

2706