2737
2739
عنوان

هی میگ باید بکشمت

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 44 پست

من برادرم13سالشه دردش ب قلبم از همین حالا مثل کوه پشتمه مامانم بلند بام حرف بزنه سریع پشتم درمیاد چند وقت پیش گوشی خواهرم از دست من افتاد شکست داداشم دید من ناراحتم ب خواهرم گفت خودش شکسته😍😍😍

برادرتو تحت هیچ شرایطی نفرین نکن عزیزم برادر کوهه

برادر هرچیم بداخلاق غرور خواهره

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادم شد؟ 

ما ازدواج کردیم .ولی با اون همه تعصب بیجا که داشت .خانومش اوایل سروگوشش میجنید که تا پای طلاقم رفتن ولی بخاطر بچه برگشتن .

یا قمربنی هاشم نذر کردم اگه بارداربشم پسرباشه اسمشو میزارم ابوالفضل .اگه یه دخمل بانمک شیرین زبونم باشه نازنین زینب سقای بی دست دستم بگیر.فقط باید یاد بگیریم کسی رو قضاوت نکنیم ❤
فقط بی خیال باش.

شعاره عزیزم

وقتی یکی گردنتو فشار بده ک خفت کنه بهت فوش بده تهدیدت کنه محال ممکنه بتونی بیخیال باشی

ربات ک نیستم احساس دارم

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2728
عزیزم کجا میشینید 

اهواز

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
الانم باهاش قطع ارتباط کردم اول دبیرستان بودم ک دیگ باهاش حرف نزدم اون خودش همش باهام حرف میزنه دعا ...

ايشالا،ببين اون مثلا برادر همچي منو زده بود كه زير چشمم يكماه سياه بود دستش بشكنه الهي،هر وقت يادم ميفته غصه ميخورم

من برادرم13سالشه دردش ب قلبم از همین حالا مثل کوه پشتمه مامانم بلند بام حرف بزنه سریع پشتم درمیاد چن ...

بنظرت برادری ک کتک میزن مث کوه پشتش

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
اتفاقا جواب بده! ولی جواب فحش رو با فحش نده. اینجور مواقع مثل افراد متشخص فقط بگو..... متاسفم برات! ...

مرسی عزیزم😘😘😘

2740

پدر و مادرت برخوردی نمیکنن؟چون تنها چیزی که پسرای این جوری رو میشونه سرجاشون تهدید پدر مادره یا یچیزی که بترسن از دس بدن اگر باز بخوان رفتار غلط نشون بدن من خودم اینو اطرافم میبینم راستش 

و اره دقیقا نمیشه بیخیال بوده شعار محضه وقتی یه پسر با روان نامتعادل تو خونت زندگی میکنه و در مقابلش اسیب پذیری حالا بهر علتی

شعاره عزیزم وقتی یکی گردنتو فشار بده ک خفت کنه بهت فوش بده تهدیدت کنه محال ممکنه بتونی بیخیال باشی ...

منظورم اینه وقتی فحش میده یا حرفی میزنه بی خیال باشی.نه اینکه بیاد خفه ات کنه هیچی نگی.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
بنظرت برادری ک کتک میزن مث کوه پشتش

اکثر خواهر و برادرا دعوا میکنن من با تنبیه بدنی اصلا موافق نیستم اما میگم نفرین کسی ک دلش میشکنه میگیره 

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
اکثر خواهر و برادرا دعوا میکنن من با تنبیه بدنی اصلا موافق نیستم اما میگم نفرین کسی ک دلش میشکنه میگ ...

دلم شدید شکست انشالله ک بگیره نفرینم

اونایی ک برادرشون خوبه شعار ندن لطفا. زمانی ک تو دهنی از برادر خوردید و روزگارتون رو سیاه کردن

حق حرف زدن دارید چون اون موقع درک میکنید چ خبرع.

ب نظرم شما ب کارت ادامه بده اصلا باهاش حرف نزن. دهن ب دهن ک اصلا نشو. تنها کاری ک میتونی کنی همینه،حساسش نکن؛رو چیری ک حساسه مانور نده ب طور کل زیاد جلو چشمش نباش؛چندین سال دیگ اروم میشه

تو هم ی بخت خوب نصیبت میشه از ته دل دعات کردم.

(اگ از پدرت حرف شنوی داره باهاش صحبت کنه ک اذیتت نکنه)

خدایا شکرت
دلم شدید شکست انشالله ک بگیره نفرینم

اینجوری نگو عزیزدلم؛؛؛الان ناراحتی اینو میگی

اونایی ک برادرشون خوبه شعار ندن لطفا. زمانی ک تو دهنی از برادر خوردید و روزگارتون رو سیاه کردن حق ح ...

ممنون عزیزم از دعات😘😘