2737
2734
عنوان

هی میگ باید بکشمت

566 بازدید | 44 پست

داشتم با مامانم صحبت میکردم 

برادرم(انشالله بزودی تاپیک مرگشو بزنم)میگ عوضی چرا با اخم حرف میزنی۲سال ازم کوچیکترمن متولد۷۸ام

منم گفتم خب ب تو چ ربطی داره مگ با تو حرف زدم(ازاول دبیرستان تاحالا باهاش حرف نمیزنم)خیلیییی بهم فوش داد 

منم گفتم گوه نخور دیگ خفه شو بچه ها پاشدم ک کتکم بزنه اون داداشم اول دبیرستان پاشد گرفتش ولی دست گذاشت گلومو سفت گرفت ک خفم کنه😭😭

بخدا خسته شدم ازدستش بابام سرکاره بهش زنگ زدم جواب نمیداد

همش میگ باید بکشمتم بخدا میکشمت اخه مگ من چیکار کردم ک اون عوضی خودنما منو بکشه

کلن روانی خاهر۱۳سالم رو خیلییی کتک میزنه ب مامانم فوش میده

چیکار کنم اخه

ایییییی کاش ی پسر خوب پیدا میشد ک باهاش ازدواج میکردم راحت میشدم حالا نگید از کجا معلوم با ازدواج خوشبخت شی،،من دارم میگم ی پسر خوب یکی ک اخلاقش خکب باشه

عضو این گروهای دانشگامون بودم مختلط بود گروه استادا ویس و اموزشا رو اونجا میفرستن منم از ترس اینک بره سروقت گوشیم اون گروهارو ببینه از همشون لفت دادم ،این ک حالیش نیست حالا میگ چرا رفتی تو گروهی ک پسر هست،کار ب گوشیم نداره چون نماز میخونم و…میدونه چطور ادمی هستم واسه همین گوشیم رو چک نمیکنه اما ترسیدم حالا بره نگا کنه لفت دادم😞استادا میانترم فک نکنم بم نمره بدن😭😭دعام کنین از این دیونه خونه راحت شم خاهش میکنم ازتون

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وا خوب تو کاری بش نداشته باش اصلا مردا همه عین همن

میگم از اول دبیرستان تا الان ک ترم۴ هستم باهاش حرف نمیزنم خودش بهم گیر میده

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

خب چیکار کردی لج افتاده باهات؟ 

همسن منی، ❤️ ما 5 تا خواهر برادریم 

منم با داداشم آبم تو ی جوب نمیره ولی اون ازمن بزرگتره 

منم کم نمیارم جلوش اون بگه منم میگم پاشه بزنه تاجایی ک بتونم منم میزنم 

ولی خدایی بد نیستیم.باهم خوبیم چی بشه چی بشه سالی یکی دوبار بد دعوا میکنیم بقیش لفضیه

پای عشق باشه عزیزم، خودتم زیاده خواهی❤️دعا کنین ب حاجت دلم برسم منم تک تکتونو دعا میکنم🙏ویهانم❤️🧿
دهن به دهنش نکن باهاش بااحترام حرف بزن تاخودش خجالت بکشه. محلش نزار قتی ناراحتی ازش تاخوب بشه

میگم چن ساله ک باهاش حرف نمیزنم میگی محلش نزار من اصلن کاری با این ندارم

2738

کلا یه نصیحت میکنم که در زندگی هیچوقت جواب دادن و دهان ب دهان  گذاشتن تو رو به جایگاهی که میخوای نمیرسونه و آخرش به یه بحث جدی تبدیل میشه. همیشه با سکوت و صبر خودت رو به خواسته هات برسون. 

خدایا شکرت...

منم یکیشو داشتم از من ۴سال بزگتر بود یعنی زندگی مجردیمو زهرمارم کرده بود فوش توهین کتک تهمت...هرچی که بگی...خدارو هزارمرتبه شکر ازدواج کردم یعنی راحت شدم از دستش الانم متاهله باهاش رفت امدندارم.از عمق وجودم درکت کردم حالا داداش  تو کوچکتره ازت داداش  من خرسه گنده ای بود واسه خودش انشالله به حق فاطمه زهرا یه جای خوب قسمت بازشه توهم راحت بشی عزیزم

چرا نفرین میکنی داداشتو آخه😞خواهرشیا😟دلم گرفت خدایی😟

بحاش سر نماز ک میکی میخونی براش دعا کن عاقل بشه،هر دوتون تو سن بحرانی هستین مخصوصا داداشت،زیاد دم پرش نباش، میبینی اخلاقش تنده یکی میگه دوتا نذارجوابشو بده،باسیاست باهاش رفتارکن ک این دورانم بگذره شما دختری عاقل تری

انشاالله یع بخت خوب سراغت بیاد

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
به پدرتون بگین برخورد جدی باهاش کنه

گفتم باهاش صحبت کرد کلی ولی ادم نمیشه

2706