2733
2734
عنوان

کرونا بدون دارو خوب میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4215 بازدید | 93 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط تنگی نفس دارم و موقع بلند شدن سرم گیج میره اونم وقتی آب و مایعات می خورم خوب میشه

توروخدا برو سی تی اسکن بده بابا م کسی نفهمید هردکتری رفت گفتن سرماخوردگیه نفس تنگیش کم بود  همه ریه اش گرفت بچه ها دعا کنید بابام حالش خوب شه مرسی از دلای مهربونتون انشالله به هرچی میخواین برسین .

❤❤❤❤
2728
بیمارستانای تهران شلوغه میترسم برم بیمارستان

عزیزم بخاطر کرونا میگم پیگیری کن چون یکی از علائمش نفس تنگیه ،بیمارستان نرو مطب برو ،اگه میخوای اول برو سی تی بگیر ببر به دکتر نشون بده ،اون هم برات دارو مینویسه ،

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
عزیزم بخاطر کرونا میگم پیگیری کن چون یکی از علائمش نفس تنگیه ،بیمارستان نرو مطب برو ،اگه میخوای اول ...

گرفتم اول دکتره گفت کروناست عکسو دید ولی جوابش که از بیمارستان اومده بود نوشته بود نرمال

2740
هنوز تنگ نفس دارم

به نظرم دیگه یه ماه گذشته خدا رو شکر دیگه کم کم خوب میشی ولی آخر باید بری آزمایش بدی و بهت برگه سلامت میدن 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
با میوه؟؟؟؟؟؟؟ شوخی میکنی دیگه

خوب دیگه خداروشکر داروی کرونا هم کشف شد دیگه از فردا با خیال راحت میرم بیرون خرید میکنم ی خیارم میزارم تو کیفم هر جا حس کردم تنگی نفس پیدا کردم ی گاز ازش میزنم

شوخی#  😬😬

اسی بیمارستان نرو برو کلینیکای شخصی ک خلوته. خواهشن رعایت کن ک اگه خدایی نکرده ناقلی ب کسی منتقل نکنی و اگه سالمی از بقیه نگیری

و ی چیز دیگه اگه تنگی نفس داری پرتقال برای تنگی نفس خوب نیست. 

ب هر حال پیگیری کن. واکه مشکلی بود خود قرنطینه گی انجام بده. ک البته خود پزشکا هم در موارد غیر شدید و برای افرادی ک سن کمتری دارن پیشنهاد میدن تو خونه خودشونو قرنطینه کنن

به نظرم دیگه یه ماه گذشته خدا رو شکر دیگه کم کم خوب میشی ولی آخر باید بری آزمایش بدی و بهت برگه سلام ...

عزیزم منم حدود 50روز پیش گرفتم مث ایشون عکس گرفتم دکتر شک کرد آزمایش نوش ک گفت منفیه بنظرم منفی کاذب بود ولی ازوننوقع علایمشو دارم تنگی نفسشو درد قفسه سینشو البت بیحالیشم هس الان بیشتر از یکماه شد امشب رفتم مطب گفتم میخوام بستری شم دکتره گفت نرو بیمارستان دوتا آمپول نوشت امیدوارم دیگ کامل خوب شم مث اینک ممکنه تا 6 یا 8 هفتم طول بکشه من دیگ نزدیک هفته هشتمم... البت قبل اردیبهشت علایم خفیف داشتم تو اردیبهشت شدیدشد!

2706