2410
2553
عنوان

کرونا بدون دارو خوب میشه؟

4215 بازدید | 93 پست

دوستان چهار هفته پیش رفتم دکتر آرتوپد گفت یه سی تی اسکن از ریت بگیر رفتم گرفتم ولی دکتر جوابشم می خواست من نگرفته بودم اونو زنگ زد به دوستش که دکتر عفونی بود عکس سی تی اسکن رو براش فرستاد بعد چند دقیقه ای نشستیم رفتیم مطب دکتر عفونی گفت کرونا داری و باید آزمایش خون بذی من ازمایش رو انجام ندادم چند روز بعد که جواب سی تی اسکن اومد گفته بود ریت نرماله به نظرتون کدومشون درست گفته و اگه کرونا دارم لازمه برم بیمارستان یا تو خونه با میوه می تونم خوب شم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد یک ماه دیگه حتما خوب شدی 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2456

کرونایی داریم که طرف اصلا نمی فهمه مریضه. کرونایی داریم که دور از جونت خودش نمی تونه نفس بکشه. شدتش تو هر فردی متفاوته. مثل سرماخوردگی هم نیست که روز به روز بهتر بشه. یهو ممکنه اوج بگیره. بستگی به خود فرد داره. ولی به نظر من اگه خدایی نکرده کرونا داشتی بهتره دارو مصرف کنی که علائمش زیاد اذیتت نکنه.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
عزیزم درد نداری؟؟اذیت نمیشی؟سردرد حالت تهوع دل درد تنگی نفس تب سرفه اگه داری حتما برو دکتر

فقط تنگی نفس دارم و موقع بلند شدن سرم گیج میره اونم وقتی آب و مایعات می خورم خوب میشه

2714

اگه خفیف باشه خوب میشی 

داداش من یک هفته کامل تب و لرز کرد و تب شدید رفت دکتر شربت استامینوفن فقط بهش داد اما ما همه بهش شک کردیم یعنی یجورایی گفتیم کرونا داره خداروشکر خوب شد 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
2706