2737
2734

بلده؟

میخام بدونم شما المانی میفهمید؟یا اگر کسی المانی بلد باشه میتونه زود و راحت زبان شمارو یاد بگیره؟

لطفا اگر میدونید بگید حدسی و دلی جواب ندید  

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 

من زندگی نمیکنم ولی شنیدم هلندی تلفظاش خشن تر از آلمانیه :) و قواعدشم بی نظم تره و مابین انگلیسی و آلمانیه، و اینطور نیست که کسی که آلمانی بلده هلندی بفهمه ولی بیسش یکیه. 

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هلند زندگی میکنم تفاوت آلمانی و هلندی مثل فارسی و عربیه از زمین تا آسمون 

یه ویدیو تو اینستا دیدم تو پیج زبان المانیم کلمات خیلی شبیه بودن...

من تازه الفبای المانی و روسی رو شروع کردم به خوندن یکمی سخته مخصوصا روسی ولی المانی سخته یاد گرفتنش ...

منم تازه شروع کردم.سطح ای یکم

من هلند زندگی می کنم 

ببین هلندی و آلمانی شباهت زیاد دارن . خود هلندی ها اکثرا آلمانی رو متوجه میشن . ولی آلمانی ها کمتر هلندی متوجه میشن 

توی تلفظ ها خیلی متفاوته ولی نوشتارشون بیشتر به هم شبیهه 

از طرفی هم یه سری کلمات دارن که مثل همن تقریبا ولی توی دو تا زبان معنای متفاوتی دارن و ممکنه گیج کننده باشه

گرامر هم که کاملا متفاوته و اینجوری که شنید م گرامر آلمانی خیلی سخت تره

2738

من آلمانی خیلی کم می فهمم . در حد اینکه موضوع صحبت چیه یا وقتی میریم اونجا بخوام نوشته غداها یا مغازه ها رو تا حدی بفهمم . 

ببین برای یادگرفتن زبان هلندی میدونم که بلد بودن ان

لیسی خیلی کمک می کنه . حتما بلد بودن آلمانی هم خوبه چون خیلی کلماتش از آلمانی میاد 

ولی این که بگیم خیلی راحت یاد می گیری نه اینجوری نیست 

من آلمانی خیلی کم می فهمم . در حد اینکه موضوع صحبت چیه یا وقتی میریم اونجا بخوام نوشته غداها یا مغاز ...

منم الان که المانیو شروع کردم تشابه کلماتش با انگلیسی باعث شده بهتر یاد بگیرم.کل لنگ زدم رو ارتیکل و گرامره .....

چون نمیدونستم هدف نهاییم برای مهاجرت کجاست این سوالو پرسیدم 

خیلی ممنونم از راهنماییتون کامل متوجه شدم