2733
2739
عنوان

کسایی که بچه کولییکی داشتین بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 37 پست
ول کن بابا. نون اونم ترجیحا سبوس دار بخور، یبس بشی، بچتم شاید یبس شه و دلدرد بگیره. واقعا کولیک دارخ ...

نمیدونم  بخدا از پنج شنبه که بردم دکتر دیگه اونجور وحشتناک گریه نکرده خودمم خیلی رعایت میکنم بهش دایمیتکون پدی لاکت میدمش

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم پسر من بعد واکسن ۲ ماهگی یهو خوب شد

کاش منم زود خوب بشه

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
وای خدا نمیشه که خیلی گریه میکنه بدجور 

عزیزم همینه یهو خوب میشه ۳ماهگی یا ۴ یا ۵ هر بچه ای یه موقع خوب میشه دیگه وقتی غذای کمکی بدی که کلا خب میشه 

اینجور بچه ها به پروتئین گاوی حساسیت دارن لبنیات و کلا هر چیزی که با شیره مثل انواع کیک و بستنی

البته خودت باید ببینی بچه ات تا چه حد حساسه

کمکم مواد غذایی را امتحان کن

البته دارو منطم بهش بدی بهتر میشه و ببین چه دارویی بیشتر بهش سازگاره

از عرق نعنا هم غافل نشو خودت هم عرق زیره بعد غذات حتما بخور خیلی اثر داره

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2728
عزیزم همینه یهو خوب میشه ۳ماهگی یا ۴ یا ۵ هر بچه ای یه موقع خوب میشه دیگه وقتی غذای کمکی بدی که کلا ...

خیلی ممنون خانمی انشاالله خدا خودش چراغ راهت روشن کنه فقط پسرمن شیرحالت پنیری زیاد بالا میاره شمام همینجور بود؟؟ 

مگه میشه نون نخورد؟ نه خیلی توجه نکن من تفننی لبنیات هم میخوردم ولی بعدش به غلط کردن میوفتادم  ...

خیلی خدا باهات بوده که زودم خوب شده مال منم الان 20روزشه پسر شما شیر پنیری بالا می‌آورد؟؟ 

خیلی ممنون خانمی انشاالله خدا خودش چراغ راهت روشن کنه فقط پسرمن شیرحالت پنیری زیاد بالا میاره شمام ه ...

سلامت باشی

اول از همه بدون باید بسازی تا بگذره انشالله بهتر بشه چندتا دارو امتحان کن ببین کدوماش بهتره هر دارو رو هر بچه ای یه تاثیری داره برای یکی بهتر جواب میده یکی نه

من پسرم کولیکی بود و دخترم استفراغ میکرد بردمش دکتر یه قرصی داد حل میکردم بهش میدادم خوب خوب شد 

برای دخترم از همون ۱۰روزگی تا ۴ماهگی بعد نهار و شام عرق زیره میخوردم خیلی خوب بود و اثر داشت بعد از غذا نصف استکان با آب قاطی کن و بخور

سلامت باشی اول از همه بدون باید بسازی تا بگذره انشالله بهتر بشه چندتا دارو امتحان کن ببین کدوماش به ...

اسم قرص نمیدونی چی بود

2738
اسم قرص نمیدونی چی بود

نه یه قرص خارجی بود و اونروز گرونم بود آب میکردم بهش میدادم بشدت هم تلخ بود ولی خوب شد 

میدونی من از استفراق خیلی خیلی بدم میاد یعنی چندشم میشه همه هم میگفتن طبیعیه و بزرگ میشه خوب میشه دیگه ۱ماه و نیمش شد بردمش دکتر

بنظرم تو این دورانی که انقدر علم پیشرفت کرده این حرفا بی معنیه هر دردی یه درمانی داره که باید دنبالش بری انقدر دکتر برو و دارو عوض کن تا قلق بچه ات به دستت بیاد و البته تجربه خودت بیشتر میشع

میدونی من از استفراق خیلی خیلی بدم میاد یعنی چندشم میشه همه هم میگفتن طبیعیه و بزرگ میشه خوب میشه دی ...

خدا حفظشون کنه برات بدبختی من اینه شهرمون فقط یه متخصص اطفال داره باید برم شهر دیگه که تو این کرونا جراتش نمیکنم چون شهرهای اطرافم وضعیتش ن خوب نیس

خدا حفظشون کنه برات بدبختی من اینه شهرمون فقط یه متخصص اطفال داره باید برم شهر دیگه که تو این کرونا ...

اشکال نداره عزیزم خودت باید ببینی چه غذاهایی میخوری بیشتر بچه اذیت میشه من کلا شیر نمیخوردم ولی ماست کم و بیش میخوردم و پسرم بیشتر با حبوبات بدتر میشد کلا تا ۶ماهگی نخوردم نخود لوبیا لپه این چیزها بعضی وقتها هم الکی کولیکش عود میکرد مثلا یه شب گوشت چرخ کرده با پیاز ادویه تفت دادم و خوردیم بچه تا صبح نعره زد😂😂😂

.نمیدونم کجاش نفخ داشت

یه متخصص عالی هم به من گفت به بچه ۲۰روزه عرق نعنا بدم گفتم بده که گفت نه ضررش از این همه دارو که میدی بیشتر نیس

عرق نعنا اصل بگیر یه قاشق کوچک با آب جوشیده سرد شده و خیلی کم شکر قاطی کن و یه کمی بهش بده اینم امتحان کن ببین اثرش چجوره

البته زیاده روی تو عرق نعنا باعث یبوستش هم میشه

[QUOTE=139099141]اشکال نداره عزیزم خودت باید ببینی چه غذاهایی میخوری بیشتر بچه اذیت میشه من کلا شیر نمیخوردم ولی ماست ...[/QUOTE من خودم کلن به لاکتوز شیر حساسیت دارم زمان بارداری نمی‌خوردم حبوبات هم که میخورم اوج میکنه دل دردش کلافه شدم سر غذا درست کردن 

یه متخصص عالی هم به من گفت به بچه ۲۰روزه عرق نعنا بدم گفتم بده که گفت نه ضررش از این همه دارو که مید ...

پس گهگداری عرق نعنا بهش میدم امید به خدا بنظرت عدس نفخ داره؟؟ 

2706