2726

پسرم20 روزشه کولییک داره چه غذاهای بخورم دکترش حبوبات لبنیات آجیل سالاد گوجه ممنوع کرده برام چون شیر خودم میخوره جز آبگوشت کاچی چیزی به ذهنم نمیاد 

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓

مگه میشه لبنیات نخورد؟ پس شیرت از کجا تامین شه؟ 

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آجیل هم فوق العاده شیرافزاست

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...
2728

ببین یه تجربه

حرفای دکتر ول کن باید ببینی بچه ات به چی بیشتر حساسیت داره خودت باید برنامه غذایی بنویسی برا خودت

و کلا چاره ای جز صبر هم نداری تا ۴یا ۶ماهه بشه همینه یردز بهتر یه روز بدتر

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

اکیدا توصیه میکنم دکترت رو عوض کنی. دایمتیکون و گریمیچر رو زیر یک ماه نمیدن. صدتا دارو هم نمیدن. مادر نیاز به مواد مغذی برای خودش و بچش داره. منتها بعضی بچه ها به بعضی غذاها حساسن. حالا رژیم گرفتی بچت خوب شده!؟ من پیشنهاد میکنم به جای این نخوردنها عرق نعنا و رازیانه زیاد بخور هم شیر افزان هم ضدنفخ... تخم مرغ و نون نخوری؟!؟! مگه میشه

بادمجون هم نخور سیر و پیاز هم نخور

نمی‌خورم دیگه چی نباید بخورم نان هم نت زده نخورن

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓

من که تا یه سال غدام مرغ بود وگوشت گوسفند .سبزی هم فقط تعناع وریحون.اصلا حبوبات وشیر واینا ننبخوردم.ماءالشعیر هم خیلی خوبه بخور ولی هر چقد رعایت کنی زیاد تاثیر نداره.بعد از یه ماهگی قطره کولیکز بده

ول کن بابا. نون اونم ترجیحا سبوس دار بخور، یبس بشی، بچتم شاید یبس شه و دلدرد بگیره. واقعا کولیک دارخ؟ یعنی هفته ای چهار پنج بار سر ساعت بیشتر از سه ساعت گریه میکنه؟؟؟ 

ببین یه تجربه حرفای دکتر ول کن باید ببینی بچه ات به چی بیشتر حساسیت داره خودت باید برنامه غذایی بنو ...

وای خدا نمیشه که خیلی گریه میکنه بدجور 

مگه میشه نون نخورد؟

نه خیلی توجه نکن

من تفننی لبنیات هم میخوردم ولی بعدش به غلط کردن میوفتادم 

فک کن پسرم از ساعت ۱۱ شب تا ۱۲ ظهر یکسرههههه بیدار میموند و گریه میکرد

فسقلی از ۲۱ روزگی کولیک داشت

2706