2733
2734
عنوان

دانشجوی پزشکی ک بتونه ازمایش رو بخونه هس؟؟بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درد زانوت مشکل مفصله فک نکنم ربطی ب ازمایش داشته باشه ویتامینDهرماه بخور.بعدشم صدباراینجاگفتیم نرید ازگوگل چیزی سرچ کنید گوگل یچیز کلی مینویسه ولی دکتربری اول ک علائمتو گفتی حتی اگ خدای نکرده اون مریضیوهم داشته باشی اولش تشخیص قطعی نمیده مث دکتر گوگل☹

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
2731
درد زانوت مشکل مفصله فک نکنم ربطی ب ازمایش داشته باشه ویتامینDهرماه بخور.بعدشم صدباراینجاگفتیم نرید ...

شما دانشحوی پزشکی هستین؟؟؟با توجه ب علایمب ک گفتم بنطدت مشکلم چیه؟؟تو بقیه پست هام علایم رو گعتمد...استرس گرفتم بخدا.

لنفوسبت:۵.گرانولوسیت:۹.     Mid:1....kمشکلم چیه بنظرت؟

من ایران نیستم اول بارداری دکتر برام یه آمپول خاص تجویز کرده بود که جواب آزمایشات مثل شما شده بود و بدجوری استخوان درد داشتم دکتر قطع کرد دارومو

من ایران نیستم اول بارداری دکتر برام یه آمپول خاص تجویز کرده بود که جواب آزمایشات مثل شما شده بود و ...

داروی خاصی مصرف نمیکنم .من ...یه قرص ویتانمین ای .استفاده میکنمو..چون واسه پوست و مو خوبه .‌..و قرص اهن .

شما دانشحوی پزشکی هستین؟؟؟با توجه ب علایمب ک گفتم بنطدت مشکلم چیه؟؟تو بقیه پست هام علایم رو گعتمد... ...

نه عزیزم نیستم ولی زانوی راست منم یه زمانی دردمیکرد فک کنم کلسیمم کم بود براهمین،بعدعروسیم مادرشوهرم اینا هرهفته پای مرغ میپختن میخوردن من اوایل چندشم میشدنمیتونسم نگاکنم ولی بعدا بخاطرزانوهام خوردم خیلی خوبه کلا درمون مفصله خوشمزه هم هس.ویتامینD3هم برای زانوواینا همه بایدبخورن.نگران نباش عزیزم ازگوگل هم دیگه چیزی سرچ نکن خودتوبه استرس ننداز اون خودش سمه برات

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
2738

شما سرماخوردگی هم داشته باشی گلبول سفیدت بالا میره 

ببرین دکتر نشون بدین همینجوری که سرطان و روماتیسم نیس

لا اِله اِلّا اَنت سبحانک اِنّي كُنتُ مِن الظّالِمينفَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّینَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَكَذَلِكَ نُنجِی الْمُؤْمِنِینَ

عزیزم نگران نباش شاید یه جای بدنت عفونت باشه یا استرس داشته باشی منم پارسال گلبول سفیدم ۱۷ بود رفتم آزمایش مغز استخوان و سونوی طحال که خدا راشکر مشکلی نداشتم کلا فاکتورهای خونی تحت تاثیر عومل گوناگون خیلی تغییر میکنن

من دانشجوی پزشکیم البته خیلی نمیتونم نظر بدم اما اولا هیچ وقت برای بیماری خاصی یا درمانش تو اینترنت سرچ نکنید در کشور ما هیچ منبع معتبر فارسی ای برای پاسخ دقیق به سوالات پزشکی وجود نداره و پزشکی اینقدر علم گسترده ایه که ابدا با سرچ کردن شما به غیر از نگران کردن خودتون به هیچ چی نمیرسین پس لطفا این کارو دیگه نکنید.

در ثانی حتما به پزشک مراجعه کنید احتمالا اول داروهای مصرفیتون رو میپرسن و اگه داروی مضری بخورین قطع یا جایگزینش میکنن  به احتمال نود و نه درصدم چیز خاصی نیست و کلا مشکل شایعیه با یه بیماری ویروسی ساده هم گلبول های سفید خون به شدت زیاد میشن تازه مال شما اونقدرم زیاد نیست ممکنه بیمار بود باشین اما علایم اینقدر خفیف بوده باشه که متوجه نشده باشین کلا الکی خودتون رو نگران نکنید و حتما حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید.انشاالله که چیزی نیست.

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
2706