2733
2739

نیاسود

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گور بابا همه حسودا   که میان زندگیتو خراب میکنن میان گند میزنن به عشقت

میدونی من حتی تو دنیای مجازی ام بهم حسودی میکنن درصورتی هیچ چیزی توزندگبم نمیبینم ک دیگران انقد واسشون مهم باشه

مامان کوچولوی متولد۸۰ام😍😍😍
2738

یه دخترخاله دارم خیللی عذابم میده خیلللی هایعنی هرچی بگیرن بلافاصله گرفته هرکاری کنم همون کارومیکنه همه هم میفهمن ازرومن تقلیدمیکنه ولی هیچکس هیچی بهش نمیگه واقعا دیگه خسته شدم انقد حرص میخورم دلم میخواد بزنمش 

بااینکه شش سال ازم کوچیکتره 

حسود نباشین،مرسی اه😵

یه دخترخاله دارم خیللی عذابم میده خیلللی هایعنی هرچی بگیرن بلافاصله گرفته هرکاری کنم همون کارومیکنه ...

ادم های حسود هبچ وقت ارامش ندارن چون همیشه ازدیگران عقب میمونن

من نمیدونم چرا همه هم بهم حسودی میکنن هم ازم بدشون میاد😐😂

استوری کن خیلیاهم ازمن بدشون میاد چون من چیزایی تو زندگیم دارم ک واسه اونا ارزوعه 😂

درک میکنم  نمیدونم چرا   این جوری هستن

من بخاطر مشکلات خانوادگی خییییلی زود ازدواج کردم بخاطرهمین تمام دخترای فامیل رفتن ازدواج کردن من مجبورم بسازم ولی اوناهمه درشرف طلاقن ... بخاطرحسادت زندگیاشونو نابودکردن

2706