2737
2739
عنوان

به نظرتون پولدارهای واقعی چه نشونه هایی دارند؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 74 پست
هردوی اینا پولدارن یعنی داراییشون زیاده منتهی یکی با اخلاقه یکی بی اخلاق

حرف شما متین♡

بهترین واکنش، بی واکنشیه(۴۰۳)♡آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای ازدواج یعنی؟؟

تو هر خانواده ای شاید فرق کنه 

ولی من یه اقا پسری رو از نزدیک میشناسم خیلی پولداره حتی دبی هم خونه و محل کار دارن خانواده اش و اونجا معروفن نسبتا حالا دیگه توضیح دقیق نمیدم 

ولی پسره اصلا مغرور نیست مودبه خیلی زیاد و یه نامزد داره که دختره وضعشون متوسطه ولی چشم و دلشون سیره اونقدر که باید دارن و هر دو هم الان دانشجوان 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
2731
مدرسه دولتی میره.پسره

فرقی نداره بچه ها معمولا همینطورن دخترا بیشتر پسرا هم کمتر ولی بازم این مدلی هستن 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
میدونم پولداری تیست که اینجوری ماهم پولداریم😂😂😂

الان با این تورم ها پولداری خیلی باید تراز بالا باشه وگرنه با خونه و ماشین و ویلا و شغل مناسب کسی دیگه پولدار نیست ولی درکل آدمای پولدار خیلی متواضع اند

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت
الان با این تورم ها پولداری خیلی باید تراز بالا باشه وگرنه با خونه و ماشین و ویلا و شغل مناسب کسی دی ...

دقیقاااا تا چندسال پیش ما همه چی میتونستیم بخریم وای اان!

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤
2738

من اطرافم خیلی ازین تازه به دوران رسیده ها هست بگم چه رفتارایی میکنن شاید برا بعضیا مثل خودم خیلی شوکه کننده باشه.مثلن یه نمونه ما رفته بودیم خونشون بوی اسپند میومد من فهمیدم که کباب خوردن امون نداد بشینیم گفت شام فلان چیز و اینو اونو خوردیم انقدر پول گوشت دادم.حالا منو میگی برعکسم روم نمیشه حتی بگم شام خوردیم چه برسه با جزئیات بگم.

الان با این تورم ها پولداری خیلی باید تراز بالا باشه وگرنه با خونه و ماشین و ویلا و شغل مناسب کسی دی ...

خط فقر شده درآمد  ماهی ۹ میلیون ؟

بستنی ۲ هستم که پروفایلم بستنی قیفی صورتی بود.کاربریم هم سال ۹۵ بود.دوباره عضو شدم
دقیقاااا تا چندسال پیش ما همه چی میتونستیم بخریم وای اان!

انشالله که هیچوقت کسی محتاج کسی نشه و نگاه خدا هوادار مسیرش باشه که فقط اونه مارو‌به عرش میبره

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت
خط فقر شده درآمد  ماهی ۹ میلیون ؟

دقیقا الان کسیکه درآمد دوتومن داره به هیچی نمیرسه زیر خط فقره

الان خودمم سرکار میرم

به سلامتی انشالله که همیشه موفق باشی و به تمام خواسته هات برسی برای منم دعا کن به آرزوهام برسم

دقیقا الان کسیکه درآمد دوتومن داره به هیچی نمیرسه زیر خط فقره

پس خونه وماشین وویلا هم همه کس نمیتونن داشته باشن😔.هر کی داره پولداره

بستنی ۲ هستم که پروفایلم بستنی قیفی صورتی بود.کاربریم هم سال ۹۵ بود.دوباره عضو شدم
2706