2737
2739
عنوان

به نظرتون پولدارهای واقعی چه نشونه هایی دارند؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 74 پست
وا این حسن گدابود ک هرپنج شنبه میادگدایی پولش تو....بود🙄

بازاری های قدیمی همینجوری بودن.راست میگه😁

بستنی ۲ هستم که پروفایلم بستنی قیفی صورتی بود.کاربریم هم سال ۹۵ بود.دوباره عضو شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس خونه وماشین وویلا هم همه کس نمیتونن داشته باشن😔.هر کی داره پولداره

نه قربونت داشتن خونه ماشین جزو یه زندگی نرماله همه جای دنیا ولی توی ایران اینقدر فشارا سنگینه که مروم فکرمیکنن زندگی لاکچری دارن و ۷۰درصد مردم هم زیر خط فقرن چون ندارن اینارو

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت

فک فامیل خانواده شوهرمن همه از اون تازه به دوران رسیدهان بنده خداها یکم شکمشون سیرشده فک میکنن دنیاروفتح کردن ولی همون گداهای دوروز پیشن هنوزم مهمون میره خونشون حساب کتاب میکنن یاهمیشه حرف ازاینکه بقیه دارن چشمشون میزنن یا ناله میکنن تاچشم نخورن

2728
بازاری های قدیمی همینجوری بودن.راست میگه😁

منم یه عمو دارم خونه ۳۰۰متری توپاسداران داره بسازبفروشه پولش ازپاروبالامیره چن ساله زمستونه یه پولیورقدیمی داره بایه کلاه بافتنی زمستونام یه پیرهن راه راه😐

ببینی فک میکنی کارگرسرچهارراهه

ساده پوش اهل پُز و ادا نیستن همش از جاهایی ک رفتنو چیزایی ک خریدنو و خوردن تعریف نمیکنن یه وقا ...

من پولدار نیستم ولی همیشه اینطوری رفتار کردم طوری که بهم میگفتن باکلاس خیلیارو میشناسم که پولدار نیستن ولی مودب و باشعورن

2740
من پولدار نیستم ولی همیشه اینطوری رفتار کردم طوری که بهم میگفتن باکلاس خیلیارو میشناسم که پولدار نیس ...

شما ذاتت غنی هست عزیزم

افرین

آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)
وضع خیلی بده ایشالله مشکبات همه حل بشه

انشالله

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت
ممنون از شما که اصیلی

♡🌺🌺

آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)