2737
2734
عنوان

یه عدد پسر باید هممممه چی داشته باشه تا بره خواستگاری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 88 پست
بله عزیزم ما هم اوضاعمون جالب نیست خیلی اوغات نا امید میشیم بحث می کنیم افسرده میشیم  ولی بازم ...

خداروشکر خوب پیش میرین .... انشاءالله حل بشه 

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
ای بابا پسر عموی منم تا بیستو هفت هش سالگی درس خوند الانم داره کشاورزی میکنه😐

حیفه بخدا اینهمه خرج کنی درس بخونی.ـ همون ۱۸سالگی در مغازه میموند الان ۲۰تا زمین داشت😂

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم حرفیه...من شوهرم وابسته اس ب پدرش،یعنی باباش پولداره کم بیاره اون هست وگرنه شاید دستش تنگ باشه ...

آره اونایی که حمایت مالی دارن همه جوره شارژن ....

حیفه بخدا اینهمه خرج کنی درس بخونی.ـ همون ۱۸سالگی در مغازه میموند الان ۲۰تا زمین داشت😂

😂😂اره والا

اون لحظه که داری فیلم میبینی موسو تکون میدی تا بفهمی چقدش مونده،از لحاظ روحی یه همچین آپشنیو برا زندگیم نیاز دارم🙃
2728
دکتری حسابداریه ولی متاسفانه تو این کشور لعنتی شغل خوب نیس....املاکی داره

عجب ...خدا لعنت کنه باعث وبانی رو

عجب ...خدا لعنت کنه باعث وبانی رو

همش پارتی بازیه عزیزم ...دوبار ازمون استخدامی بانک شرکت کرد هردوش خانواده شهیدا قبول شدن

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2738
همش پارتی بازیه عزیزم ...دوبار ازمون استخدامی بانک شرکت کرد هردوش خانواده شهیدا قبول شدن

خداحفظشون کنه ولی خانواده جانبازا و شهدا خیلی تو همه چی سهمیه دارن 

حالا من به بقیه چیزاش کاری ندارم ولی خیلی حرصم میگیره که تو درس و دانشگاه اونقد سهمیه دارن  

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت

آره واقعا ...من تصمیم گرفتم بچم خودش استعداد خوندن در حد عالی نداشته باشه زورش نکنم تا دیپلم بخونه ....با این شرایط کشور ما درحد عالی یکی درس نخونه درآینده به هیچ دردی نمیخوره

تفکر بسیار غلطیه... همه چیز ، شخصیت آدمی زاده.... نه دارایی..

اگر شخصیت درست باشه و ساخته شده ، زندگی هم ساخته می شه. وگرنه زندگی آماده هم دردی دوا نمی کنه.

من در این تاریکی پی یک بره روشن هستم که بیاید علف تنهایی ام را بچرد.....
تفکر بسیار غلطیه... همه چیز ، شخصیت آدمی زاده.... نه دارایی.. اگر شخصیت درست باشه و ساخته شده ، زن ...

از بفهمیم باشخصیته؟

اون لحظه که داری فیلم میبینی موسو تکون میدی تا بفهمی چقدش مونده،از لحاظ روحی یه همچین آپشنیو برا زندگیم نیاز دارم🙃
از بفهمیم باشخصیته؟

مولفه های شخصیت، صداقت، اعتماد به نفس، حل مساله، مسئولیت پذیری کامل (از دهنش تقصیر این تقصیر اون نمی شنوی ) انتقاد پذیری، رشد طلبی و ... که می تونی سرچ کنی.. هر کدوم سئوالات و مشخصه هایی داره که توی دوران آشنایی باید روی اونا زوم بشی و طرفت رو توی هر کدوم بسنجی...

اگر اینا باشه، همه چیز ساخته می شه، اگر اینا نباشه، هرچی هم که داشته باشه ، خانه ای روی آبه... که یه روز فرو می ریزه.. حتی میلیاردها

من در این تاریکی پی یک بره روشن هستم که بیاید علف تنهایی ام را بچرد.....
مولفه های شخصیت، صداقت، اعتماد به نفس، حل مساله، مسئولیت پذیری کامل (از دهنش تقصیر این تقصیر اون نمی ...

چقدر قشنگ توضیح دادیم خیلی ممنونم😘