2733
2734
عنوان

خوش سلیقه ها.نظر سنجی آرکوپال

161 بازدید | 11 پست

لطفا در نظر سنجی شرکت کنید

حال داشتید دلیلش هم بگید

گل خوشگل هم داشتید بفرستید.

پیشاپیش ممنون

تعداد رای : 15
نظرسنجی
آرکوپال گرد
9
60%
آرکوپال مربع
3
20%
آرکوپال بیضی
3
20%

به نظرم مربع بعد مدتی ممکنه خز حساب شه :/

مد که بره هرچی میشه خز

ایرانه دیگه

ولی گرد همیشه همه پسنده و قدیمی نمیشه

من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشود باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال جانم آزاد!لطفا قبل از ازدواج از کلیه شرایط حقوقی خودتون اطلاعات بدست بیارید و حق طلاق رو بصورت محضری بگیرید و امیدوارم هیچوقت ازش استفاده نکنید😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

@نی_نی_یار_پنج    

سلام نی نی یار جونم میشه ی لطف به من بکنید و همه تاپیک های من رو که حذف کردم و حذف شده برام برگردونید اگه این زحمت رو خواهر گلم برام انجام بدی لطف بهم میکنی 

بازم تشکر 

@نی_نی_یار_پنج    

سلام نی نی یار جونم میشه ی لطف به من بکنید و همه تاپیک های من رو که حذف کردم و حذف شده برام برگردونید اگه این زحمت رو خواهر گلم برام انجام بدی لطف بهم میکنی 

بازم تشکر 

2738
@نی_نی_یار_3      

بازم تشکر

@نی_نی_یار_پنج    

بازم تشکر