2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ی تیکه گوشت گوسفندمیریزم توو اش رشته همزمان با حبوبات. عالی میشه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
2738

نخود لوبیا چیتی ی کوچولو قرمز از شب قبل خیس میکنم

بعد میجوشونم ابشو دور میریزم

بعد با پیاز میذارم بپزه وقتی نیم پز شدن سبزی اش میریزم وبهمراه عدس

وقتی خوب حبوبات پخته شد رشته میریزم و میذارم قشنگ بپزه و لعاب بده

وقتی رشته خوب پخت حدود نیم ساعت میذارم تو اش بجوشه بعد پیاز داغ سیر داغ و نعنا داغ اماده میکنم میریزم تو قابلمه و زیر اشو خاموش میکنم درشو میذارمنیم ساعت چهل دقیقه بعد با کشک میخوریم

ارد نمیزنم خیلی هم خوب لعاب میده

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️

حبوباتتو (یک لیوان لوبیا+۱ لیوان عدس+نصف لیوان نخود)  دوروز بزار خیس بخوره هی ابشو عوض کن،بعدبا پیاز داغو سیرداغ بریز تو زودپز بپزه

بریز توی قابلمه اگر ابش کافی نیست کمی اب بریز کمی جوش اومد یک کیلو سبزی اش بریز توش بعد نیم ساعت نصف بسته رشته کم کم اضافه کن( نصف کن رشته هارو که دراز دراز نشه) هم بزنکه نچسبه،بعو ولش کن جا بیفته) در قابلمه رو نزار 

رشته گندم طلایی اصفهان اگر گیرت اومد خیلی خوب تره

بعد نعنا داغ با زردچوبه سرخ کرده بهش اضافه کن

اگر این دستور پخت رو انجام دادی و بهت مزه داد برای مادربزرگم فاتحه بفرست،من از اون یاد گرفتم

یکم روغن داشته باشه و پیازداغ و حبوبات زیاد عالی میشه 

پیاز داغ خیلی خوشمزه میکنه😍

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               

پیاز فراوون خلال نازک کن.

پیاز داغ طلایی درست کن.

پیازا رو بریز توی بشقاب.

توی همون روغن زرد چوبه و نعنا بریز.

آب اضافه کن.

سبزی آش ریز شده اضافه کن.

حبوبات پخته رو با آبشون ب قابلمه اضافه کن.

شعله متوسط

بعد از نیم ساعت رشته اضافه کن.

کمی پیاز داغ هم اضافه کن.

جوش ک اومد 40 دقیقه با شعله کم جا بیوفته.

کمی نمک و فلفل سیاه هم اضافه کن.