2733
2739

دخترم دوسالشه ی موضوعی خیلی فکرمو مشغول کرده من وقتی تاپ یا شلوارک کوتا میپوشم تو خونه توجه دخترم خیلی جلب میشه و بیشتر بغلم میکنه و توجه میکنه من قبلا فک نمیکردم بچه دوساله متوجه این چیزا بشه شما تجربه ای دارین؟خیلی نگرانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسر منم ۳ سالش بود یه فیلم دید خانومه پیراهن کوتاه پوشیده بود گفت مامان تو هم پیراهن گل گلی از اینا بپوش 😮 بزرگتر شد بیخیال شد 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2738
نه نگران نباش ..دخترمنم میگه مامان خیلی قشنگ میشی...من همه جوره لباس میپوشم پیششون

جدی خب  خداروشکر،دخترتون از چند سالگی توجه میکرد؟؟دخترم ب ارایش و ایناهم خیلی توجه میکنه اما موضوع لباس واقعا نگرانم کرد فک کردم فقط دختر من اینجوریه اخه چند وقته خیلی رعایت میکنم و ماهواره و ایناهم نمیبینم بخاطر دخترم 

خب بچه ها دوست دارن ماماناشون لباسای خوبی بپوشن شاید با اون لباسا بهتر میشی

اخه میخام مطمن شم ک مشکلات جنسی بوجود نمیاد براش حتی قبل بچه دار شدن خیلی رو همچین موضوعی حساس بودم 

جدی خب  خداروشکر،دخترتون از چند سالگی توجه میکرد؟؟دخترم ب ارایش و ایناهم خیلی توجه میکنه اما مو ...

دقت نکردم از چه سنی ..ولی میگه مامان قشنگ شدی...ولی دختر بزرگم دیگه نمیگه مامان لباست قشنگ😝

فقط وقتی آرایش کنم یا موهامو صاف کنم خیلی چه چه و به به میکنه.

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2706