2733
2734

سلام من کشک بادمجون بلدم درست کنم فقط هربار درست میکنم همه میگن شوره و کشکش خیلی زیاده درحالی که خیییلی کم کشک زدم ... بچه ها میشه یه راهی بهم بگین انقد مزه کشک نده یعنی انقد شور نشه

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم رخ خواهد داد 😍💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بادمجونتو کامل بشور بعد سرخ کن نمک اصلا نزن کشکتو یه قاشق بریز تو کاسه اب هم بزن کم کم اضاف کن شور ...

یعنی باید با آب قاطی کنم حتما؟ اخه من قبلا با اب قاطی نمیکردم

2738

من اصلا نمک استفاده نمی کنم. بادمجونها رو که خرد کردم نمک می زنم بعد یه ساعت میشورم,همین.

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
به بادمجونت کم نمک بزن  کشکم نسبت به همیشه کمتر بزن  کشک ببر سر سفره هر کی دوست داشت باز ...

اخه بادمجونا تلخ میشن فقط میزارم تو اب نمک بعد موقع سرخ کردن آبکش میکنم کشکه بادمجونارو شور میزنه حتی اگه کم بزنم ... الان یه خانمه گفت کشک رو باید با آب قاطی کنم راست میگه؟ چون من معمولا کشک رو با اب قاطی نمیکنم و همینجوری درستش میکنم

یعنی باید با آب قاطی کنم حتما؟ اخه من قبلا با اب قاطی نمیکردم

اره باید رقیقش کنی ولی خیلی هم آب نبندی بهش شل بشه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706