2733
2734
واااااای نهههههه..نمیتونم 😁😁😁غذای گرم هم یخچال نمیزارم.واسه یخچال خوب نیس

خب وقتی مرغ خورد میکنیم سیب زمینی میکوبیم ومواد دیگه قاطی میکنیم خنک میشه شاید خیلی زیاد دزست میکنی

من برای سه نفرمون اندازه یک بشقاب میوه خوری درست کردم

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب وقتی مرغ خورد میکنیم سیب زمینی میکوبیم ومواد دیگه قاطی میکنیم خنک میشه شاید خیلی زیاد دزست میکنی ...

نه ما دونفریم😁میزارم خنک شن بعد پوستشونو میکنم..با صبر و حوصله😂

2731
بخدا به پیر به پیغمبر نمیدونم وااااای خدا از دست این شام و ناهار اعصابم داغانه😠😠😠انقد فکرکردم مغز ...

چه بدم میاد از کوکو 😖💔

کـار مـَن دیگه از شنـبه شـروع کـردن گذشته ، مـن بـاید یه بـار بمیـرم  دوبـاره از اول شـروع کـنم :))   !!!! 
نه ما دونفریم😁میزارم خنک شن بعد پوستشونو میکنم..با صبر و حوصله😂

الویه رو میگی؟؟وای تو فیلم نون خ ازتو الویه همش جناق مرگ درمیآورد میرفت زیر دندونش از اون به بعد منو شوهرم از الویه متنفر شدیم😖😖😖

هیچی

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2706