2737
2734
عنوان

خانومابياييد من گيج شدم

181 بازدید | 25 پست

دخترمن ١٢اسفند٩٨بدنيااومده الان ١٢خردادميره تو٤ماه ديگ درسته يعني سه ماهش تموم ميشه 🧐

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچهاااا کی تو مشهدی زندگی میکنه خانمای گل؟؟

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏
2738

برات صلوات فرستادن👈امضات

واسه خوشبختیم دعاکنین؛من زندگیمو دوسدارم ولی بعضیا هستن ک در ظاهر خوبن اما بارها دیدم آرزوی خرابی زندگیم و طلاقمو کردن،واسم دعاکنین ک شوهرم بشناسه آدمای بد اطرافمونو.من یک سال اول زندگیم بخاطر بقیه به دعوا گذشت ،دعا کنین بقیشو شاد بگذرونیم.با تمام وجودم عاشق همسرم هستم
بچهاااا کی تو مشهدی زندگی میکنه خانمای گل؟؟

من

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
من

ی خواهش ازت بکنم؟؟؟

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏
ی خواهش ازت بکنم؟؟؟

بکن

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706