2733
2739
عنوان

مهمانوازی دختردایی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1333 بازدید | 82 پست
وا یکی از طرفهای خونه ت رد بشه بخواد یکسری هم بهت بزنه اشکال داره؟ ولی ماکه دیگه دور فامیل خط کشیدی ...

شما باید حداقل نیم ساعت قبل ز میزدین حالو احوال میکردین میگفتین ک نزدیک خونشینو یادش کردین  معمولا دراینجور مواقع خود صاحبخونه دعوت میکنه. 

خدای مهربون شکرت😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوره زمونه عوض شده، روی رفتار اشتباهت پافشاری نکن.  آداب اجتماعی حکم می کنه خونه خواهرت هم ...

خودشونم سرزده می یومدن خونه ما قبل ازدواجش

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘
نه اتفاقا اخلاق بدی نیست  ملت باید بپذیرن بدون خبر جایی نرن

اوهوم ما خانوادگی بدون زنگ هیچ جاااااااا نمیریم

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
2742

من خوته خواهرمم بخوام برم قبلش زنگ میزنم

روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.در سال ۱۴۰۰ وزن من از ۶۸ به ۵۰ رسیده...دارای مدرک لیسانس هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...و سخت مشغول ورزش هستم!
اگه رسمتونه که سرزده هم برین خب تقصیری نداری و اون مقصره حتما غرور ورش داشته و دیگه رفت و امد با ...

آفرین آدم چیز فهم شماییدرسممونه

ومادرخودشم تاحالا صدبار سرزده آمده خونه مون

خودش قبل ازدواج سرزده میرفت

وهم اینکه حالا برفرض مقصرباشیم ادب حکم میکرد

بامهمون خوشروباشه

اوهوم ما خانوادگی بدون زنگ هیچ جاااااااا نمیریم

عزیزم من خودم خیلی مخالف بودم

مادرم ازروسادگی اصرارکرد

ولی دیگه مهمون ماهرکی باشه بهش احترام میذازیم چون بی احترامی زشته

ومن اگه فامیل شمابودم اصلا هیچ وقت خونتون توعمرم پانمیذاشتم

2740

من اینو کلی میگم 

کاش فرهنگ بشه کسی حتی برای یک دقیقه خونه کسی سرزده نره..

شاید خونه اش نامرتب باشه. شاید چیزی تو خونه اش نباشه. شاید کسی شوهرش حساس باشه و بدون هماهنگی خوشش نیاد. شاید تازه بچه اشو شیر داده و خوابونده که دو دقه نفس بکشه. شاید پریود باشه. شاید در حال عملیات باشن😶 شاید حموم باشن. شاید بدون آرایش خوشش نیاد کسی ببینش. شاید در حال دعوا با شوهرش باشن. شاید سر بریده تو خونشون باشه و هراران شاید دیگه.

ولی اگرم چنین شرایطی پیش اومد چه خوبه که مدیریت بحران بلد باشم...

عزیزم من خودم خیلی مخالف بودم مادرم ازروسادگی اصرارکرد ولی دیگه مهمون ماهرکی باشه بهش احترام میذاز ...

هرکس ی عقیده ای داره🤷🏻‍♀️

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
من اینو کلی میگم  کاش فرهنگ بشه کسی حتی برای یک دقیقه خونه کسی سرزده نره.. شاید خونه اش نامرت ...

سر بریده رو خوب اومدی

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
من اینو کلی میگم  کاش فرهنگ بشه کسی حتی برای یک دقیقه خونه کسی سرزده نره.. شاید خونه اش نامرت ...

واگرم کسی سرزده امدیادبگیریم احترام بذاریم به مهمون

ختی اگرمهمون دشمنمون باشه

چون احترام بخودمون وشخصیت خودمونه

😆😆 مزاح بود منظورم یه چیز خصوصی .. مثل لباس زیر و  غیره روی رخت آویز

آخه مامان من هروقت میخواستم برم سر کیفش این رو می‌گفت. می‌گفت شاید من تو کیفم سر بریده داشته باشم تو که نباید بری سر کیف. یاد بچگی هام افتادم.😁

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
واگرم کسی سرزده امدیادبگیریم احترام بذاریم به مهمون ختی اگرمهمون دشمنمون باشه چون احترام بخودمون و ...

صد درصد

به هر حال کسی که بعد از مدتها یادی از کسی کرده  و رغبت کرده بیاد خونه آدم بسیار قابل ستایشه.. کم لطفی ایشون رو هم به پای آماده نبودن و دستپاچگی بذارید

2706