2737
2739
عنوان

مهمانوازی دختردایی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1333 بازدید | 82 پست

واقعیتش من متنفرم از این ک یکی سرزده بیاد خونم

واقعا درتوانم نیست خوب رفتار کنم

دوس دارم طرفو خفه کنم

همیشه هم ب همه میگم اگ میخواین بیاین خونم حداقل نیم ساعت قبلش بگین

من خوشم نمیاد بدون امادگی مهمون بیاد خونم☹

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
گلم اونا مایه دار بودن  خونه شم تمیز بود فکر کنم غرور داشت بخدا یکروز مادرخودش آمدخونه مون هی ...

منم شده که به جز چایی هیچی تو خونمون نباشه.به هرحال ادم دستش پر و خالی میشه نباید ایراد گرفت.ادم برا شکمش که نمیره مهمونی

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما چون سر زده رفتین   وشاید خونش مرتب نبوده  جلوتون خحالت کشیده  حالا خونش جمع ...

میگم که خونه ش شیک وتمیز بود 

پولدارم بودن

فقط مثل اینکه میخواست بگه شما فامیل دورید بمن ربطی ندارید که میاین خونه من

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘

سرزده خوب نیست ولی ایشون هم رفتارش مناسب نبوده به هرحال مهمون نوازی نکرده

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت
2728

والا ما خونه دایی هم کم میریم، دختر دایی که اصلا نمیریم.

دعوت هم نمیکنن

راستش بزرگترها فرق دارن، ادم راحت میره خونه شون

اما دخترخاله و دختر دایی خب، زیاد نمیشه روشون حساب کرد

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام

من دوست دارم قبل از اینکه کسی بیاد تماس بگیره  اما اگه هم نگرفت بازم باروی خوش ازش استقبال میکنم چون با یه ناهار یا یاشام یا یه ساعت نشستن چیزی از آدم کم نمیشه خداروهم خوش میاد 

2740
منم شده که به جز چایی هیچی تو خونمون نباشه.به هرحال ادم دستش پر و خالی میشه نباید ایراد گرفت.ادم برا ...

نه ولی بعضیا تحقیر طرف دوس دارن

چون مغرورن

دوستان یکسالی بود ازدواج کرده بود فقط برایکساعت یسر بهش زدیم  براناهاروشام ومهمونی که نرفتیم

شاید خونش بهم ریخته بود شاید اصلا حوصله کسیو نداشت شاید مهمون داش و هزاران شاید دیگه کارتون خیلیییییی زشت بوده لااقل نیم ساعت قبل رفتن یه تلفن میزدید 

دوستان یکسالی بود ازدواج کرده بود فقط برایکساعت یسر بهش زدیم  براناهاروشام ومهمونی که نرفتیم

هرچی عزیزم بلاخره مهمون سرزده محسوب میشین.شاید خونش کثیف بود یا وسایل پذیرایی نداشت اونوقت ناراحت میشد.درکل برای۵دقیقه ام نباید سرزده رفت جایی

خدای مهربون شکرت😍
واقعیتش من متنفرم از این ک یکی سرزده بیاد خونم واقعا درتوانم نیست خوب رفتار کنم دوس دارم طرفو خفه ...

وا یکی از طرفهای خونه ت رد بشه بخواد یکسری هم بهت بزنه اشکال داره؟

ولی ماکه دیگه دور فامیل خط کشیدیم

2706