2737
2739

امروز تازه فهمیدم چقدر خرم، چون دیروز گوشیم گرفت گفت مخواد خالی کنه تو لابتاب من ساده دادم امروز اومدم ی پوشه را خالی کنم تو لابتاب دیذم اگه گوشی باز نکنی نمیشه، بهش گفتم بیا بازش کن گفت رمز بزن خب گفتم تو دیروز چطور باز مردی گفت باز بود گفتم خاموش بود کلا، خلاصه خیلی ناراحت شدم کلی هم انکار کرد وقتی گفتم رو قران قسم بخور گفت رمزت بلدم ولی نرفتم توش. خیلی دروغ بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سر اینکه رمزتو میدونه ناراحتی من رمز گوشیم اثر انگشت خودم و همسرمه این چیزا که ناراحتی نداره

97.7.7 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰                                                  بعد از کلی انتظار مادرشدم🥰

وا چرا منو شوهرم رمز همو میدونیم بعضی وختا نگام میکنیم چ اشکالی داره رمزمون ترکیب تاریخ تولد هردومونه 

صداقت نعمتی بسیار ارزشمند است، انتظارش را از مردم بی ارزش نداشته باش
2738

همین که قسم نخورده خیلی خوبه 😂دوست شوهرم هر وقت میخواد حرف بزنه بگه به خدا یا قسم بخوره همه حرفشو قطع میکنن چون میدونن دروغه 😂😂 حرفای بدون قسمشو بیشتر قبول دارن 😂

اره باید بگه رمزتو میدونه مگ شک داره بهت

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

یا اسطوقدوس🤐😐رمز میزارید رو گوشیاتون بهمم نمیگین🤔مگه زن و شوهر چیز پنهانی دارین از هم که اونم میگه نرفتم داخل گوشیت.حالا به فرض هم رفته باشه مگه ریگی تو کفشته🙄🙄🙄

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚

خانوما از پنهانکاری همسرش ناراحته 

خوبه که شماها رمز همو دارید ای بابا...