2737
2734

یه نسخه دارم میخاستم بدونم اینا چه نوع پماد هایی هست یه دکتر اینترنتی بهم گفت

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
درماتیت داری؟

نمیدونم انگشتام پوسته پوسته شد خرش داره خشکه به شدت ترک برداشته 

بتامتازون وازلین زدم بی فایده بود خیلی اذیتم الان دوماهه

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درماتیت داری؟

درماتیت چیه؟

2731
نمیدونم انگشتام پوسته پوسته شد خرش داره خشکه به شدت ترک برداشته  بتامتازون وازلین زدم بی فایده ...

پس قارچه،پماد کلوتریمازول بزن با ان ان

پی دی اف،تایپ ،پاورپوینت،هرکس خواست درخدمتم😍
پس قارچه،پماد کلوتریمازول بزن با ان ان

انگشتام خیلی زبر و خشک شدن یعنی قارچ بوده؟

ببخشید شما پزشک هستید؟

2740
الان چه توضیحاتی درباره کرم ها میخواین؟

میخاستم بدونم اینا برای مشکلات پوست من مناسبه ؟چیز بدی نباشن یدفعه 

میخاستم بدونم اینا برای مشکلات پوست من مناسبه ؟چیز بدی نباشن یدفعه 

نه اگر این عارضه خارش پوست براتون پیش اومده همین ها براتون مناسب هستند و خیلی هم کرم هایی با عوارض جانبی نیستن

کرم های قبلی رو قطع کنید و طبق دستور این رو ادامه بدید

تنها گناه ما طمع بخشش تو بود...
نه اگر این عارضه خارش پوست براتون پیش اومده همین ها براتون مناسب هستند و خیلی هم کرم هایی با عوارض ج ...

مرسی عزیزم شما پزشک هستید یا توی داروخانه کار میکنید؟

دوست عزیز این کاربر خودش یه عاامه سوال دارویی پرسیده و کارمند داروخونه بودن به معنی داشتن اطلاعات دا ...

والله منم نمیدونم،فقط تو امضاشون بود گفتم شاید بتونن به استارتر کمک کنن.تازه یادمه یه جا گفتن دانشجوی داروسازی هستن دیگه نمیدونم

البته با این پستتون منم پست خودمو پاک کردم

2706